Dviratininkė Miglė Marozaitė Europos jaunių ir jaunimo čempionate iškovojo sidabrą

Pasauliniame dviračių sporto centre Eglyje (Šveicarija) vykstančio Europos jaunių ir jaunimo (iki 23-ejų metų) dviračių treko čempionato jaunimo merginų 500 metrų atskiro starto lenktynėse šeštadienį Lietuvos atstovė Miglė Marozaitė iškovojo sidabro medalį. Lietuvė distanciją įveikė per 34,290 sek. ir 0,217 sek. pralaimėjo nugalėtoja tapusiai italei Miriam Vecei (34,073 sek.).

Miglė Marozaitė iškovojo sidabro medalį.<br> Facebook nuotr.

Aug 25, 2018, 3:14 PM, atnaujinta Aug 25, 2018, 3:19 PM

Varžybose dalyvavo aštuonios dviratininkės.

Jaunimo merginų daugiakovėje (16 dalyvių) lietuvė Olivija Baleišytė po dviejų rungčių užima aštuntąją vietą. 50 taškų turinti mūsų šalies dviratininkė skrečo rungtyje buvo septinta, o tempo lenktynėse – dešimta.

Dviratininkės dar varžysis atkrintamosiose ir grupinėse lenktynėse.

Jaunių merginų keirino antrajame atrankos važiavime Viktorija Šumskytė užėmė trečiąją vietą ir pateko į finalą. Kita lietuvė Arūnė Savičiūtė pirmajame važiavime liko penkta ir kovos dėl 7-9 vietų.

Lietuvos atstovams nepavyko patekti į jaunių vaikinų keirino rungties pusfinalį. Gedvinas Serafinas atrankos važiavime buvo trečias, o paguodos važiavime – šeštas. Aivaras Naujokaitis atrankos važiavime užėmė ketvirtąją vietą, o paguodos važiavime – penktąją.