J. Truchanovičiaus ekipa rankinio Čempionų lygos sezoną pradėjo nusileisdama buvusiems čempionams

Dviejų praėjusių sezonų rankinio Čempionų lygos nugalėtojų dvikovoje „Montpellier“ klubas, kuriam atstovauja Jonas Truchanovičius, pripažino Skopjės „Vardar“ pranašumą. Nors pirmojo turo rungtynes 2018 metų čempionas „Montpellier“ žaidė namie, pergalę 27:24 (12:11) šventė 2017 metų čempionas „Vardar“.

Jonas Truchanovičius atakuoja varžovų vartus.<br> Twitter nuotr.

2018-09-15 21:04

J.Truchanovičius 4 kartus metė į vartus, tačiau įvarčio nepelnė.

Čempionų dvikovos pirmajame kėlinyje skirtumas tik kartą buvo didesnis negu vienas įvartis („Vardar“ pirmavo 6:4), tačiau po pertraukos svečiai iš Makedonijos žaidė daug geriau. „Montpellier“ tik kėlinio viduryje sugebėjo dėl kibesnės gynybos ir greitose atakose įmestų įvarčių trumpam išsiveržti į priekį (19:18), bet „Vardar“ labai greitai susigrąžino iniciatyvą ir pergalę užsitikrino iki finalo sirenos likus kelioms minutėms.

Kitos dvi lietuvių komandos Čempionų lygos pirmojo turo rungtynes žaidė trečiadienį. Gintaro Savukyno treniruojama Ryhimiakio „Cocks“, kurios vartus gina Giedrius Morkūnas, namie dvikovą su Leono „Ademar“ baigė lygiosiomis 19:19, o Zaporižės „Motor“, kurioje rezultatyviausiai žaidė 6 įvarčius įmetęs Aidenas Malašinskas, namie pralaimėjo Paryžiaus PSG 29:35.