Kroatijos tenisininkai po dramatiškos kovos įveikė JAV ir iškopė į finalą

Neoficialaus pasaulio vyrų teniso komandų čempionato – Deviso taurės (Davis Cup) – pasaulio grupės pusfinalio mače Zadare Kroatijos rinktinė 3-2 įveikė net 32 kartus Deviso taurės čempionais tapusius JAV tenisininkus.

Kroatai įveikė amerikiečius ir pateko į finalą.<br> AP nuotr.
Daugiau nuotraukų (8)

Sep 16, 2018, 11:09 PM

Prieš sekmadienio kovas kroatai pirmavo 2-1. Pirmojoje sekmadienio dvikovoje amerikietis Samas Querrey (61-oji pasaulio raketė) 6:7 (2-7), 7:6 (7-5), 6:3, 6:4 įveikė kroatą Mariną Čiličių (6) ir išlygino rezultatą 2-2. Lemiamame susitikime kroatas Borna Čoričius (18) 6:7 (0-7), 6:1, 6:7 (11-13), 6:1, 6:3 palaužė amerikietį Francesą Tiafoe (40).

Kroatai Deviso taurės finale žais trečią kartą. 2005 metais jie tapo šių varžybų nugalėtojais.

Pirmąja finalo dalyve tapo čempionės titulą ginanti Prancūzijos rinktinė, kuri po šeštadienio 3-0 pirmavo prieš Ispanijos komandą ir garantavo sau pergalę anksčiau laiko.

Nieko nebelėmusiose dvikovose sekmadienį pergales iškovojo Ispanijos tenisininkai. Albertas Ramosas-Vinolasas (55) 1:6, 6:4, 14:12 įveikė Richard'ą Gasquet (24), o Marcelis Granollersas (101) 6:7 (2-7), 6:3, 13:11 privertė pasiduoti Nicolas Mahut (150).

Deviso taurės turnyro finalas vyks lapkričio 23-25 dienomis.

„Nauja diena“: kaip Lietuvos pramonė atsilieps į gynybos programas?