Dviratininkė S. Krupeckaitė pasaulio taurės varžybos Kanadoje – 14-a

Miltone (Kanada) vykstančio antrojo pasaulio dviračių treko taurės varžybų etapo moterų sprinto varžybose lietuvė Simona Krupeckaitė užėmė 14-ąją vietą, o Miglė Marozaitė – 18-ąją.

Simona Krupeckaitė dalyvauja pasaulio taurės etape Kanadoje.<br>S.Bagdonavičiaus nuotr.

Oct 28, 2018, 9:41 AM, atnaujinta Oct 28, 2018, 9:42 AM

S.Krupeckaitė atrankoje buvo 16-a (10,946 sek.), šešioliktfinalyje įveikė amerikietę Madalyn Godby, o aštuntfinalyje pralaimėjo australei Stephanie Morton.

M.Marozaitė atrankoje užėmė 14-ąją poziciją (10,908 sek.), o šešioliktfinalyje nusileido Honkongo atstovei Jessica Hoi Yan Lee.

Nugalėjo Honkongo dviratininkė Lee Wai Sze.

Šios rungties bendrojoje pasaulio taurės įskaitoje po dviejų etapų M.Marozaitė (335 tšk.) yra 12-a, o S.Krupeckaitė (230 tšk.) – 18-a.

Vyrų keirino rungtyje Lietuvos atstovas Vasilijus Lendelis užėmė 21-ąją vietą. Mūsų šlies dviratininkas pirmojo etapo ketvirtajame važiavime finišavo šeštas, o trečiajame paguodos važiavime liko ketvirtas ir nepateko į antrąjį etapą.

Bendrojoje pasaulio taurės įskaitoje V.Lendelis su 160 taškų žengia 31-as.

„Nauja diena“: ar panaikinta PVM lengvata tikrai žlugdo maitinimo verslą?