Lietuvos stalo teniso „Top-12“ nugalėtojai – K. Riliškytė ir A. Udra

Antradienį Prienų arenoje vyko Lietuvos pajėgiausių stalo tenisininkų „Top-12“ pirmenybės. Po iškilmingo atidarymo sportininkai stojo prie stalų į įnirtingas kovas.

Alfredas Udra

Dec 18, 2018, 11:11 PM

Moterų finale susitiko Vitalija Venckutė iš Kauno (tren. Viktoras Stankevičius, SM „Gaja“) ir vilnietė Kornelija Riliškytė (tren. Jolanta Prūsienė, SM „Tauras“). Po sunkios ir apylygės kovos jaunoji K. Riliškytė nugalėjo V. Venckutę rezultatu 4-3 ir tapo stipriausia 2018 Lietuvos stalo tenisininke.

Dėl trečios vietos susitiko kaunietė Ugnė Baskutytė (tren. V. Stankevičius, SM „Gaja“) su Aukse Rasimavičiene (Gargždai). Pergalę 3-1 iškovojo A. Rasimavičienė.

Vyrų grupėje finale kovėsi Alfredas Udra (tren. Indra Udrienė, Klaipėda) su Matu Vilku (tren. Jonas Piekautas, Šilutė). A. Udra po atkaklios kovos 4-3 įveikė savo varžovą ir tapo stipriausiu 2018 m. Lietuvos stalo tenisininku.

Mažajame finale Tomas Mikutis (tren. Ona Jucevičiūtė, Laukuva) 3-2 nugalėjo Lietuvos čempioną Medardą Stankevičių (tren. Viktoras Stankevičius, SM „Gaja“).

Prizininkus apdovanojo Lietuvos stalo teniso asociacijos (LSTA) prezidentė Inga Navickienė, o jai padėjo LSTA viceprezidentas Silverijus Puotkalis ir visų laikų pati geriausia Lietuvos stalo tenisininkė Rūta Paškauskienė.