R. Federerio pastangomis Šveicarijos tenisininkai po dramatiškos kovos iškovojo Hopmano taurę

Šeštadienį Australijoje pasibaigusiame neoficialiame mišrių porų pasaulio teniso čempionate – Hopmano taurės turnyre – antrus metus iš eilės triumfavo Šveicarijos ekipa.

Roger Federeris padėjo Šveicarijos rinktinei iškovoti Hopmano taurę.<br> AFP/Scanpix nuotr.

Jan 5, 2019, 3:17 PM, atnaujinta Jan 5, 2019, 3:19 PM

Turnyro finale šveicarai 2:1 nugalėjo Vokietijos komandą.

Pirmajame vienetų mače 37-erių metų šveicaras Roger Federeris 6:4, 6:2 nugalėjo Alexanderį Zverevą. Moterų akistatoje vokietė Angelique Kerber 6:4, 7:6 (8:6) įveikė Belindą Benčič ir išlygino bendrą rezultatą.

Lemiamame dvejetų susitikime R.Federeris ir B.Benčič po fantastiškos kovos 4:0, 1:4, 4:3 (5:4) nugalėjo A.Zverevą ir A.Kerber.

Prieš metus finale šveicarai taip pat 2:1 nugalėjo vokiečius.

Iš viso Šveicarijos komanda Hopmano taurę laimėjo ketvirtąjį kartą ir tai yra šių varžybų rekordas.