K. Dombrovskis biatlono pasaulio taurės varžybose Italijoje buvo toli nuo lyderių

Italijoje vykstančio pasaulio biatlono taurės šeštojo etapo vyrų 10 km sprinto lenktynėse penktadienį Lietuvos atstovas Karolis Dombrovskis užėmė 67-ąją vietą.

Biatlono pasaulio taurės etapas.<br> Sputnik/Scanpix nuotr.

2019-01-25 19:11, atnaujinta 2019-01-25 19:13

Nugalėjo kartą šaudykloje suklydęs pasaulio taurės lyderis norvegas Johannesas Thingnesas Boe – 23 min. 53,9 sek. Antrąją vietą užėmė jo tėvynainis Erlendas Bjoentegarrdas (+17,5 sek.; 0 baudos ratų), trečiąją – prancūzas Antoninas Guigonnat (+20,2 sek.; 1).

Du baudos ratus turėjęs įveikti 27-erių metų K. Dombrovskis nugalėtojui pralaimėjo 2 min. 29 sek.

26-erių metų Vytautas Strolia (+2.35,9; 3) užėmė 70-ąją vietą, o 28-erių metų Tomas Kaukėnas (+3.07,6; 1) – 82-ąją.

Lenktynės dalyvavo 103 biatlonininkai.

Bendrojoje pasaulio taurės įskaitoje pirmaujantis J. T. Boe po 13 lenktynių turi 722 taškus. Antrąją vietą užima rusas Aleksandras Loginovas (491 tšk.), trečiąją – prancūzas Martinas Fourcade'as (471 tšk.). K. Dombrovskis su 16 taškų tarp 86 klasifikuotų sportininkų yra 68-as.