Fidžio regbininkai triumfavo pasaulio serijos etape Naujojoje Zelandijoje

Naujojoje Zelandijoje vykusiame trečiajame pasaulio regbio-7 serijos etape triumfavo čempionės titulą ginanti Fidžio rinktinė. Olimpiniai čempionai Fidžio regbininkai laimėjo antrąjį etapą iš eilės ir tapo varžybų lyderiais.

Fidži regbininkai triumfavo pasaulio serijos etape Naujojoje Zelandijoje. <br> Organizatorių nuotr.

2019-01-30 09:11, atnaujinta 2019-01-30 09:15

Finale Fidžio ekipa pademonstravo čempionišką žaidimą ir net 38:0 (17:0) sutriuškino JAV komandą. Nugalėtojams po du žeminimus pelnė Jerry Tuwai ir Alosio Naduva, po vieną – Waisea Nacuqu ir Aminiasi Tuimaba.

JAV rinktinė pralaimėjo jau trečiąjį finalą iš eilės, tačiau tai leidžia bendrojoje įskaitoje turėti tiek pat taškų, kiek ir Fidžis.

„Visada ypatinga žaisti Naujojoje Zelandijoje. Noriu taip pat padėkoti Fidžio aistruoliams. Jie labai smarkiai palaikė mūsų komandą ir mes labai vertiname viską, ką dėl mūsų darote“, – sakė Fidžio rinktinės treneris iš Velso Garethas Baberas.

Pusfinalyje Fidžis 29:7 nugalėjo Pietų Afrikos (PAR) komandą, o JAV regbininkai 17:7 sugadino šventę šeimininkei Naujosios Zelandijos ekipai.

Visgi „All Blacks“ rinktinė sugebėjo pradžiuginti savo gerbėjus rungtynėse dėl trečiosios vietos, kuriose 29:7 įveikė PAR komandą.

Rungtynėse dėl penktosios vietos Škotija 24:19 nugalėjo Samoa komandą.

Pasaulio regbio-7 seriją sudaro 10 etapų. Ketvirtasis vyks vasario 2-3 dienomis Sidnėjuje (Australija).