Teniso maestro Roger Federeris laimėjo jubiliejinį 100-ąjį karjeroje ATP serijos turnyrą

Šeštadienį Dubajuje (Jungtiniai Arabų Emyratai) baigėsi ATP-500 serijos „Dubai Duty Free Tennis Championships“ vyrų teniso turnyras. Jame jubiliejinį 100-ąjį savo titulą iškovojo 37-erių metų pasaulio teniso legenda šveicaras Roger Federeris (ATP-7).

Roger Federeris laimėjo 100-ąjį ATP serijos turnyrą.<br> ATP/Reuters/Scanpix nuotr.
Daugiau nuotraukų (31)

Mar 2, 2019, 7:34 PM, atnaujinta Mar 2, 2019, 7:42 PM

Varžybų finale šveicaras po dviejų setų kovos rezultatu 6:4, 6:4 nugalėjo jaunąjį rusiško kraujo turintį Graikijos atstovą Stefaną Tsitsipą (ATP-11).

Mačas truko 1 valandą ir 11 minučių.

Tai buvo šveicaro revanšas S.Tsitsipui už skaudų pralaimėjimą šio sezono „Australian Open“ čempionate.

R.Federeris, laimėjęs 100-ąjį karjeroje ATP „World Tour“ serijos turnyrą, tapo tik antruoju tai pasiekusiu tenisininku istorijoje.

Lyderiu lieka amerikietis Jimmy Connorsas – 109 titulai.

Už pergalę šveicaras iškovojo 500 ATP reitingo taškų ir uždirbo 565,3 tūkst. JAV dolerių.

Po pergalės R.Federeris ATP vienetų reitinge pirmadienį (kovo 4 d.) pakils į penktąją vietą.

Turnyro Dubajuje prizų fondą sudarė beveik 2,7 mln. JAV dolerių.