Lietuvos biatlonininkai pasaulio čempionate liko šalia 50-uko ribos

Estešunde (Švedija) vykstančio pasaulio biatlono čempionato vyrų 20 km lenktynėse trečiadienį geriausiai iš lietuvių pasirodęs Karolis Dombrovskis užėmė 51-ąją vietą.

K.Dombrovskis liko 51-as.<br> A.Ivanovo nuotr.
 T.Kaukėnas šaudykloje klydo 4 kartus.<br> A.Ivanovo nuotr.
 V.Strolia finišavo 61-as.<br> A.Ivanovo nuotr.
Daugiau nuotraukų (3)

Mar 13, 2019, 8:37 PM

Čempionu tapo 31-erių metų vokietis Arndas Peifferis. Be klaidų šaudęs ir baudos minučių išvengęs vokietis finišavo per 52 min. 42,4 sek.

Sidabro medalis atiteko bulgarui Vladimirui Ilijevui (+1.08,7; 1 baudos minutė), bronzos – norvegui Tarjei Boe (+1.09,1; 1 b. min.).

Tris baudos minutes gavęs 27-erių metų K. Dombrovskis nugalėtojui pralaimėjo 7 min. 7,8 sek.

26-erių metų Vytautas Strolia (+8.12,0; 5 b. min.) liko 61-as, o 28-erių metų Tomas Kaukėnas (+8.45,8; 4 b. min.) – 63-ias tarp 98 dalyvių.

Ketvirtadienį čempionate vyks mišrių estafečių varžybos.