Lietuvos vyrų esfafetė - 21-a, auksą susižėrė Norvegijos šaudantys slidininkai

Švedijos mieste Estešunde vykstančio pasaulio biatlono čempionato vyrų estafetėje 4x7,5 km šeštadienį Lietuvos komanda – Tomas Kaukėnas, Karolis Dombrovskis, Vytautas Strolia ir Linas Banys – užėmė 21-ąją vietą.][[ge:lrytas:lrytas:9608775]]

Estafečių varžybas laimėjo Norvegijos vyrai ir moterys.<br> AP nuotr.
Daugiau nuotraukų (3)

Mar 16, 2019, 8:45 PM, atnaujinta Mar 16, 2019, 8:53 PM

Nugalėjo Norvegijos komanda – Larsas Helge Birkelandas, Vetle Sjaastadas Christiansenas, Tarjei Boe ir Johannesas Thingnesas Boe. Norvegai išvengė baudos ratų ir finišavo per 1 val. 12 min. 3,7 sek.

Sidabro medalius iškovojo vokiečiai (+38,1 sek.; 0 baudos ratų), bronzą pelnė rusai (+1.04,1; 0).

Lietuvos biatlonininkai irgi išvengė baudos ratų, bet panaudojo aštuonis papildomus šovinius. Mūsiškiai nugalėtojams pralaimėjo 5 min. 38,4 sek.

Estijos komanda (+3.26,4; 0) užėmė 14-ąją vietą, o Latvijos atstovai buvo aplenkti ratu ir liko 24-i.

Moterų estafetę 4x6 km laimėjo Norvegijos komanda.

Synnoeve Solemdal, Ingrid Landmark Tandrevold, Tiril Ekhoff ir Marte Olsbu Roeiseland turėjo įveikti vieną baudos ratą ir finišavo per 1 val. 12 min. 0,1 sek.

Antrąją vietą užėmė baudos ratų išvengusi Švedijos komanda (+24,3 sek.), o trečiąją – Ukrainos atstovės (+35,1 sek.; 0 baudos ratų).

Estijos biatlonininkės (+3.04,6; 0) finišavo 12-os. Lietuvės nedalyvavo.

Varžybose startavo 23 komandos.

Pasaulio čempionatą sekmadienį užbaigs bendrojo starto lenktynės, bet jose lietuviai nedalyvaus.