Italijos biatlonininkai D. Wierer ir D. Windischas pasipuošė pasaulio čempionato aukso medaliais

Švedijos mieste Estešunde vykstančio pasaulio biatlono čempionato moterų 12,5 km bendrojo starto lenktynes sekmadienį laimėjo italė Dorothea Wierer.

Italė Dorothea Wierer tapo pasaulio čempione.<br> AFP/Reuters/Sputnik/Scanpix nuotr.
Daugiau nuotraukų (9)

2019-03-17 16:00, atnaujinta 2019-03-17 21:00

Du kartus šaudykloje suklydusi Italijos biatlonininkė finišavo per 37 min. 26,4 sek. ir 4,9 sek. aplenkė sidabro medalį pelniusią rusę Jekateriną Jurlovą-Percht (2 baudos ratai).

Trečiąją vietą užėmė vokietė Denise Herrmann (+15,4 sek.; 4 baudos ratai).

Lenktynėse dalyvavo 30 sportininkių.

Vyrų lenktynes laimėjo italas D. Windischas

Vyrų 15 km bendro starto lenktynes sekmadienį laimėjo italas Dominikas Windischas.

Tris baudos ratus turėjęs įveikti biatlonininkas distanciją įveikė per 40 min. 54,1 sek.

Antras finišavo prancūzas Antoninas Guigonnat (+22,8 sek.; 3 baudos ratai), o trečias – austras Julianas Eberhardas (+23,3 sek.; 4).

Lenktynėse dalyvavo 30 sportininkų.

Medalių lentelėje pirmąją vietą užėmė Norvegijos biatlonininkai, iškovoję penkis aukso, tris sidabro ir vieną bronzos apdovanojimą.

Antri liko vokiečiai (2 aukso, 2 sidabro, 3 bronzos), treti – italai (2, 2, 1).

Po vieną aukso medalį iškovojo Švedijos, Ukrainos ir Slovakijos atstovai.