Indian Velso moterų teniso turnyrą laimėjo 18-metė B. V. Andreescu iš Kanados

Jungtinėse Valstijoje Indian Velso kortuose vykstančio prestižinio teniso turnyro moterų vienetų varžybų finale sekmadienį 31-erių metų vokietė Angelique Kerber, kuri pasaulio reitinge užima 8-ąją vietą (WTA-8), susitiko su 18-mete Bianca Vanessa Andreescu iš Kanados (WTA-60) ir pralaimėjo jaunajai varžovei 4:6, 6:3, 6:4.

Bianca Vanessa Andreescu iš Kanados laimėjo Indian Velso turnyrą.<br> AFP/Reuters/Scanpix nuotr.

Mar 18, 2019, 12:33 AM, atnaujinta Mar 18, 2019, 12:44 AM

A.Kerber buvo 8-ojo turnyro Indian Velse raketė, o jos jaunoji varžovė net nebuvo skirstyta.

Rezultatas:

Bianca Vanessa Andreescu (Kanada, WTA-60) – 8-Angelique Kerber (WTA-8) – 6:4, 3:6, 6:4.

„Nauja diena“: Lietuva jau 20 metų ES – ką nuveikė atstovai EP?