Lietuvos biatlonininkės Norvegijoje pasirodė skirtingai

Norvegijoje vykstančių pasaulio biatlono taurės devintojo etapo varžybų moterų 7,5 km sprinto lenktynėse ketvirtadienį Lietuvos atstovė Gabrielė Leščinskaitė užėmė 65-ąją vietą.

Lietuvės pasirodė skirtingai.<br> AFP/Scanpix nuotr.

Mar 21, 2019, 10:37 PM

Nugalėjo kartą šaudykloje suklydusi Slovakijos atstovė Anastasija Kuzmina - 19 min. 56,2 sek. Antrąją vietą užėmė vokietė Franziska Preuss (+21,2 sek.), trečiąją - slovakė Paulina Fialkova (+25,1 sek.). Abi šios sportininkės šaudė be klaidų.

Baudos ratų išvengusi 22-ejų metų G. Leščinskaitė nugalėtojai pralaimėjo 2 min. 23,5 sek.

33-ejų metų Lietuvos atstovė Natalja Kočergina (+2.44,5; 2 baudos ratai) užėmė 80-ąją poziciją.

Lenktynėse dalyvavo 106 biatlonininkės.

Bendrojoje pasaulio taurės įskaitoje po 23 lenktynių pirmauja 882 taškus turinti italė Dorothea Wierer. 30 taškų nuo jos atsilieka tautietė Lisa Vittozzi (852 tšk.). 14 taškų turinti N. Kočergina tarp 100 klasifikuotų sportininkių žengia 86-a.