Biatlono pasaulio taurės paskutines sezono varžybas laimėjo H. Oeberg ir J. Th. Boe

Osle (Norvegija) vykstančio paskutinio pasaulio biatlono taurės etapo moterų 12,5 km bendrojo starto lenktynėse sekmadienį nugalėjo švedė Hanna Oeberg.

Bendrojo starto lenktynėse nugalėjo švedė Hanna Oeberg. <br> AFP/Reuters/Sputnik/Scanpix nuotr.
Daugiau nuotraukų (12)

2019-03-24 17:37, atnaujinta 2019-03-25 08:46

Du kartus šaudykloje suklydusi ir du baudos ratus įveikusi Švedijos biatlonininkė finišavo per 35 min. 56,2 sek.

Antrąją vietą užėmė norvegė Tiril Eckhoff (+1,3 sek.; 3 baudos ratai), o trečiąją – amerikietė Clare Egan (+10,4 sek.; 1).

H.Oeberg iškovojo bendrojo starto lenktynių pasaulio taurę. Ji per penkerias lenktynes surinko 220 taškų. Antrąją vietą užėmė italė Dorothea Wierer (194 tšk.).

Absoliučioje pasaulio taurės įskaitoje triumfavo D.Wierer (904 tšk.). Antrąją vietą užėmė kita italė Lisa Vittozzi (882 tšk.).

Trečia buvo karjerą ketinanti baigti Slovakijos atstovė Anastasija Kuzmina (870 tšk.).

J. Th. Boe pergalingai baigė įspūdingą sezoną

Johannesas Thingnesas Boe pergalingai baigė jam ir taip įspūdingą sezoną. Norvegijos biatloninkas laimėjo trečiąsias iš eilės biatlono varžybas pasaulio taurės pirmenybėse, kai triumfavo sekmadienį bendrojo starto lenktynėse Osle.

Bendrojoje pasaulio taurės įskaitoje norvegas nutraukė septynerius metus trukusį prancūzo Martino Fourcade'o dominavimą.

J.Th.Boe per sezoną pasaulio taurės etapuose laimėjo net 16 lenktynių ir surinko 1262 taškus.

Jis net 408 taškais aplenkė artimiausią varžovą rusą Aleksandrą Loginovą. Trečias bendrojoje įskaitoje – prancūzas Quentinnas Fillonas Maillet (843 taškai).