Antrajame Lietuvos regbio-7 čempionato etape – Šiaulių sporto gimnazijos dominavimas

Savaitgalį Vilniuje vyko Lietuvos vyrų regbio-7 čempionato antrasis etapas, kuriame 10 komandų kovojo dėl trijų kelialapių į finalinį turnyrą. Etape užtikrintai nugalėjo Sigito Kukulskio ir Tomo Zibolio treniruojama Šiaulių sporto gimnazijos komanda.

Savaitgalį Vilniuje vyko Lietuvos vyrų regbio-7 čempionato antrasis etapas, kuriame 10 komandų kovojo dėl trijų kelialapių į finalinį turnyrą. <br> LRF nuotr.

Apr 30, 2019, 11:09 AM

Jaunieji šiauliečiai per ketverias rungtynes pelnė net 146 taškus, o praleido vos 19.

Lyderių grupėje Šiaulių sporto gimnazija 28:7 nugalėjo Rygos „Livonia-2“ (Latvija) komandą ir 33:0 pranoko „RK Tauro-Citmos“ klubą. Geriausiu žaidėju čempionų gretose pripažintas Deividas Vorašilka.

Antrąją vietą užėmė „RK Tauro-Citmos“ ekipa, kuri 14:7 įveikė „Livonia-2“ komandą. Tris pirmąsias vietas užėmusios ekipos pateko į finalinį etapą – Lietuvos čempionato „Grand Prix“ turnyrą.

Ketvirtąją vietą užėmė Vilniaus „VRA-Tomosta“, penktąją – Vilniaus „Geležinis vilkas“, šeštąją – „Šiauliai“. Toliau išsirikiavo Šiaulių „Baltrex-PRC“, Panevėžio „Klevo“, Oro gynybos bataliono (OGB) ir Plungės „Dorbės-Perkūn“ klubai.

Geriausiais žaidėjais pripažinti Ernestas Norkus („RK Tauras-Citma“), D. Vorašilka (Šiaulių sporto gimnazija), Nortas Albavičius („Klevas“), Modestas Kavaliauskas („Dorbė-Perkūnas“), Arnas Prielaidas („Baltrex-PRC“), Laurynas Marcinkus („Geležinis vilkas“), Julius Melnikas („VRA-Tomosta“), Kasparas Brezinskis („Livonia-2“) ir Lukas Dzelvė (OGB).

Šeštadienį Šiauliuose šešios stipriausios Lietuvos komandos tarpusavyje aiškinsis kuri iš jų pati stipriausia. Prie trijų stipriausių II etapo klubų prisijungs praėjusių metų Lietuvos pirmenybių prizininkai – Šiaulių „Baltrex-Šiaulių“, Kauno „Žalgirio“ ir Šiaulių „Vairo-Kalvio“ regbininkai.

Komandos likusios už šešetuko ribų, kovos Lietuvos regbio-7 taurės varžybose. Viso šių metų Lietuvos čempionate rungtyniauja 18 ekipų.