Visos trys Lietuvos penkiakovininkės pateko į pasaulio taurės etapo Vengrijoje finalą

Visos trys Lietuvos atstovės Laura Asadauskaitė-Zadneprovskienė, Gintarė Venčkauskaitė-Juškienė ir Ieva Serapinaitė pateko į Vengrijoje vykstančio pasaulio šiuolaikinės penkiakovės taurės trečiojo etapo moterų varžybų finalą.

L.Asadauskaitė-Zadneprovskienė pateko į finalą Vengrijoje.<br>A.Pliadžio nuotr.

2019-05-01 21:20

L.Asadauskaitė-Zadneprovskienė atrankos varžybose trečiadienį surinko 1032 taškus ir A grupėje užėmė šeštąją vietą. Olimpinė čempionė fechtavime buvo antra (234 tšk.), o plaukime (252 tšk.) – 22-a. Po dviejų rungčių mūsiškė buvo devinta, o paskutinėje bėgimo ir šaudymo rungtyje (536 tšk.) pasigerino savo poziciją.

Įdomu tai, kad 1032 taškus surinko ir 1-5 vietas A grupėje užėmusios penkiakovininkės.

C grupėje G.Venčkauskaitė-Juškienė (1036 tšk.) užėmė trečiąją vietą, o I.Serapinaitė (1029 tšk.) – šeštąją.

G. Venčkauskaitė po dviejų rungčių buvo vos 17-a, bet savo mėgstamiausioje bėgimo ir šaudymo rungtynes sugebėjo pakilti net per 14 pozicijų. Fechtavimo rungtyje I.Serapinaitė (234 tšk.) buvo trečia, o G.Venčkauskaitė-Juškienė (194 tšk.) – 16-a. Plaukime I.Serapinaitė (280 tšk.) užėmė ketvirtąją vietą, o G. Venčkauskaitė-Juškienė (268 tšk.) – 15-ąją.

Finale penktadienį varžysis 36 sportininkės.

Ketvirtadienį vyksiančiose vyrų atrankos varžybose startuos Justinas Kinderis.