EUROLYGA 2023

Į Balžeko teniso akademijos rankas pateko naujas 6 aikštynų objektas

Rugsėjo mėnesį šalia Vilniaus įsikūrusiuose Kalnėnuose atsidarys visiškai naujas teniso kompleksas M7, kuriame veiklą vystys geriausius šalies tenisininkus auginanti Balžeko teniso akademija. Anot akademijos vadovų, tai yra vienintelis kelias į šviesesnį teniso rytojų mūsų šalyje.

 Teniso kompleksas M7<br> A.Budraičio info.
 Teniso kompleksas M7<br> A.Budraičio info.
 Teniso kompleksas M7<br> A.Budraičio info.
 Teniso kompleksas M7<br> A.Budraičio info.
Daugiau nuotraukų (2)

Lrytas.lt

May 8, 2019, 1:13 PM, atnaujinta May 8, 2019, 2:34 PM

„Ne tik teniso, bet ir daugelio sporto šakų Lietuvoje didžiulė problema yra infrastruktūros trūkumas. Todėl labai džiaugiuosi, kad atsiranda entuziastų, kuriems ne visvien ir dėl kurių mūsų sportas yra palaikomas. Nuoširdžiai sakau – labai džiaugiamės galėdami prisidėti prie šio projekto vystymo“, – sakė treneris Remigijus Balžekas.

„Iš tikro, mūsų prisijungimas prie projekto vyko kiek spontaniškai. Išgirdome apie planuojamą statyti naują bazę, o pasirodo ji jau stovėjo (šypsosi). Nuvažiavome pasižiūrėti, susiradome savininkus, pradėjome dialogą ir sutarėme daryti kartu. 

Jei atvirai, labai progresyvūs savininkai, todėl nuo pat pirmo susitikimo bendravome kaip su senais bičiuliais“, – bendradarbiavimo pradžią prisiminė akademijos direktorius Arūnas Balžekas, kuris išsamiai nupasakojo M7 naująjį objektą.

Lietuvoje, ypač Vilniuje, nauji sporto objektai nėra dažnas reiškinys.
Tenisas, savo ruožtu, kuo toliau – tuo labiau savo bazėmis skųstis negali.

– Su kuo tai susiję?

– Pagrindinis dalykas – paklausa. Kas dvejus trejus metus kortai pasiekia savo piką, o tada jau nesunkiai atranda savo lankytojų auditoriją. Galiu pasidžiaugti, kad tenisą atranda ne tik suagusieji, bet vis daugiau vaikų. Tai reiškia, kad iš tikrųjų geras sportas (šypsosi).

– Kiek patogi M7 geografinė vieta?

– Labai patogi. Objektas statomas ties Kalnėnais ant Minsko plento. Tai reiškia, kad Kalnėnų gyventojams atsiranda unikali galimybė vienoje vietoje turėti teniso bazę, sporto klubą ir kavinę.

– Ką apskritai reiškia tas M7?

– Minsko plento septintas kilometras (šypsosi). Ten įsikūrę M7 ofisai, kur dirba apie 300 žmonių. Tarp jų ir naujosios teniso bazės savininkai. Šie šalia įsteigti ofisai, neabejojame, didins paklausą, o tai prisideda prie tos geografinės vietos, apie kurią klausėte, gerumo.

– Kokios stadijos dabar yra šis objektas ir kada planuojamas startas?

– Pastatas jau yra po stogu, uždengtomis sienomis. Darbai toliau vyksta intensyviai, tad rugsėjo pradžioje kviesime visus į atidarymą (šypsosi).

– Jau kažką sugalvojote atidarymui?

– Žinoma, tačiau tai sužinosite kiek vėliau.

– Kokios apimties pats objektas? Kiek ten planuojama kortų? Ar visos
aikštelės bus tik po stogu?

– Iš viso bus įrengti šeši kortai – keturi uždari ir du atviri. Jau minėjau, kad sporto klubas, kavinė, taip pat kelios padelio aikštelės. Patikėkite, rimtas reikalas (šypsosi).

– Koks Balžeko teniso akademijos interesas yra naujajame objekte?

– Lygiai toks pats, kaip ir kituose kortuose – naujokus norime supažindinti su pačia sporto šaka, pažengusius išmokyti daugiau, o profesionalų keliu žengiančius – paversti profesionalais.

Balžeko teniso akademija specializuojasi į vaikų grupes, nepaisant to, kad netrūksta ir suaugusiųjų. Šiuo metu sėkmingai darbuojamės keturiuose filialuose, nuo rudens tą darysime ir penkiuose. Neturiu nei trupučio abejonių.

Tiesa, iki rudens dar laukia vasaros stovyklos, turnyrai. O tada jau su nekantrumu lauksime rugsėjo mėnesio. Naujas objektas atvers galimybes tapti tenisininkais nemažiau nei šimtui vaikų.

– Aišku, sunku išmatuoti, bet kaip šis naujas objektas gali pasitarnauti
visam Lietuvos tenisui?

– Netiesa – išmatuoti visai nesunku. Kiekybė koreliuojasi su kokybe. Niekada nežinai, kas taps lyderiaujančiu šalies sportininku. Lietuva turi gerų tenisininkų, o gerėjant infrastruktūrai, jų bus dar daugiau.

UAB „Lrytas“,
A. Goštauto g. 12A, LT-01108, Vilnius.

Įm. kodas: 300781534
Įregistruota LR įmonių registre, registro tvarkytojas:
Valstybės įmonė Registrų centras

lrytas.lt redakcija news@lrytas.lt
Pranešimai apie techninius nesklandumus pagalba@lrytas.lt

Atsisiųskite mobiliąją lrytas.lt programėlę

Apple App Store Google Play Store

Sekite mus:

Visos teisės saugomos. © 2024 UAB „Lrytas“. Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką UAB „Lrytas“ sutikimą.