Pirmąjį „Giro d'Italia“ lenktynių etapą laimėjo slovėnas P. Rogličius

102-ųjų daugiadienių dviračių lenktynių „Giro d'Italia“ pirmąjį etapą – 8 km atskiro starto lenktynes – šeštadienį laimėjo slovėnas Primožas Rogličius („Jumbo-Visma“) – 12 min. 54 sek.

„Giro d'Italia“ pirmąjį etapą laimėjo slovėnas Primožas Rogličius<br> Scanpix.com nuotr.
Daugiau nuotraukų (10)

May 11, 2019, 10:34 PM, atnaujinta May 11, 2019, 10:35 PM

Antrąją vietą užėmė britas Simonas Yatesas („Mitchelton-Scott“, +19 sek.), trečiąją – italas Vincenzo Nibali („Bahrain Merida“, +23 sek.).

Penktą kartą šiose lenktynėse startuojantis lietuvis Ignatas Konovalovas („Groupama-FDJ“, +1.27) pirmajame etape buvo 63-ias.

Varžybos, kurias sudarys 21 etapas, baigsis birželio 2 dieną Veronoje. Prie starto linijos stojo 176 dviratininkai iš 22 komandų.