Estijoje – Lietuvos kalnų dviratininkės K. Sosnos pergalė

Estijoje surengtų daugiadienių kalnų dviračių kroso varžybų „Kivioli MTB Fest“ (UCI II kategorija) nugalėtoja moterų elito grupėje tapo Lietuvos rinktinės lyderė Katažina Sosna. Už pergalę jai atiteko 80 olimpinės atrankos reitingo taškų.

K.Sosna laimėjo varžybas Estijoje.<br>Etnamarathonmtb.it nuotr.

2019-05-12 16:32, atnaujinta 2019-05-12 16:39

K.Sosna antrąją vietą užėmusią estę Mari-Liis Mottus aplenkė 1 min. 14 sek.

„Pagrindinis tikslas buvo iškovoti kuo daugiau olimpinės atrankos taškų. Labai džiaugiuosi, kad man šios varžybos susiklostė sėkmingai“, – sakė K.Sosna.

Trečią vietą užėmė Rusijos dviratininkė Guzel Achmadulina (+12.36).

Lietuvos atstovė Jekaterina Anančenkova (+2.06.18) tarp 14-os dalyvių liko 12-a, o Greta Karasiovaitė nefinišavo.

Paskutinį, ketvirtąjį, etapą – olimpinio kroso lenktynes – sekmadienį laimėjo M.L.Mottus (1 val. 29 min. 29 sek.).

K.Sosna finišavo antroji. Ji nuo nugalėtojos atsiliko 1 min. 1 sek. Trečia buvo G.Achmadulina (+3.41). J.Anančenkova (+47.29) finišavo 12-a.

K.Sosna pirmajame etape buvo ketvirta, antrajame – antra, o trečiajame finišavo pirma ir tapo lydere.