Novakas Džokovičius triumfavo prestižiniame teniso turnyre Madride

Madride (Ispanija) vykusiame prestižinio ATP 1000 serijos „Mutua Madrid Open“ teniso turnyro finale pirmoji pasaulio ir varžybų raketė serbas Novakas Džokovičius (ATP-1) susitiko su 20-mečiu rusiško kraujo turinčiu Stefanu Tsitsipu iš Graikijos, kuris pasaulio reitinge užima devintąją vietą (ATP-9), o Ispanijos sostinėje yra skirstytas aštuntuoju, ir įveikė varžovą 6:3, 6:4.

Novakas Džokovičius tapo teniso turnyro Madride nugalėtoju.<br> AFP/Scanpix nuotr.
Daugiau nuotraukų (20)

2019-05-12 22:34

Dviejų setų kova truko 1 val. ir 33 min.

N.Džokovičius pusfinalyje 7:6 (7:2), 7:6 (7:4) nugalėjo austrą Dominicą Thiemą (ATP-5).

S.Tsitsipas pusfinalyje 6:4, 2:6, 6:3 eliminavo grunto dangų specialistą ispaną Rafaelį Nadalį (ATP-2). Tai buvo pirmoji S.Tsitsipo pergalė prieš R.Nadalį per keturis tarpusavio susitikimus.

Rezultatas:

1-Novak Džokovič (Serbija, ATP-1) – 8-Stefanos Tsitsipas (Graikija, ATP-9) – 6:3, 6:4

S.Tsitsipui tai buvo tik antrasis „Masters“ serijos turnyro finalas. Praėjusiais metais Toronte (Kanada) vykusiame turnyro finale jis nusileido minėtam R.Nadaliui.

20-metis graikas pirmadienį (gegužės 13-ąją dieną) pakils į rekordinę septintąją ATP vienetų reitingo vietą.

ATP 1000 serijos vyrų teniso turnyro Madride prizų fondą sudarė 6,536 mln. eurų.