„Giro d'Italia“ lenktynių lyderiu tapo ekvadorietis R. Carapazas

102-ųjų daugiadienių dviračių lenktynių „Giro d'Italia“ 14-ąjį etapą šeštadienį laimėjo ir lenktynių lyderiu tapo ekvadorietis Richardas Carapazas („Movistar“).<br> AFP/Scanpix nuotr.
Daugiau nuotraukų (6)

May 25, 2019, 8:41 PM

Antrąją pergalę šių metų „Giro“ lenktynėse iškovojęs Ekvadoro dviratininkas 131 km nuvažiavo per 4 val. 2 min. 23 sek. Antras finišavo britas Simonas Yatesas („Mitchelton-Scott“, +1 min. 32 sek.), trečias – italas Vincenzo Nibali („Bahrain Merida“, +1.54).

Į pirmąją vietą bendrojoje lenktynių įskaitoje pakilęs R.Carapazas antrąją poziciją užimantį slovėną Primožą Rogličių („Jumbo-Visma“) lenkia 7 sek. Iš viso klasifikuoti 149 dviratininkai.

Lenktynės, kurias sudaro 21 etapas, baigsis birželio 2 dieną Veronoje.