Baidarininkai R. Nekriošius ir A. Olijnikas pasaulio taurės etape finišavo ketvirti

Poznanėje (Lenkija) vykstančio baidarių ir kanojų irklavimo pasaulio taurės pirmojo etapo vyrų dviviečių baidarių 1000 metrų distancijos finale sekmadienį Lietuvos atstovai Ričardas Nekriošius ir Andrejus Olijnikas užėmė ketvirtąją vietą.

Ričardas Nekriošius su Andrejumi Olijniku užėmė ketvirtąją vietą pasaulio taurės varžybose Lenkijoje.<br> Facebook nuotr.

2019-05-26 15:26, atnaujinta 2019-05-26 15:28

Nugalėjo pasaulio čempionai vokiečiai Maxas Hoffas ir Jacobas Schopftas. Jie finišavo per 3 min. 9,426 sek.

Antrąją vietą užėmė dar viena Vokietijos įgula Tobiasas-Pascalis Schultzas ir Felixas Frankas (3 min. 11,810 sek.).

Treti buvo danai Rene Poulsenas ir Nilsas Boe (3.12,33).

Lietuvos baidarininkai distanciją įveikė per 3 min. 12,758 sek.

Kaip jau skelbta, vyrų vienviečių baidarių 200 metrų distancijos finale šeštadienį Lietuvos atstovas Artūras Seja iškovojo bronzos medalį.