K. Sosna kalnų dviračių kroso maratono varžybose Italijoje užėmė trečiąją vietą

Katažina Sosna („Torpado–Suedtirol–International“) Italijoje vykusiose 10-osiose prestižinėse kalnų dviračių kroso maratono varžybose „BMW Hero Suedtirol Dolomites“ (UCI MTB „Marathon Series“, III kategorija) užėmė trečiąją vietą. Už šį pasiekimą Lietuvos čempionei atiteko 1000 eurų čekis ir pasaulio MTB kroso reitingo 4 taškai.

Katažina Sosna varžybose Italijoje užėmė trečiąją vietą.<br>Etnamarathonmtb.it nuotr.

Jun 17, 2019, 9:43 AM, atnaujinta Jun 17, 2019, 9:44 AM

Nugalėjo italė Mara Fumagalli („ASD Evolution“). Ji 60 km trasą, kurios bendras pakilimas 3200 m, įveikė per 3 val. 54 min. 15,6 sek.

K.Sosna nuo nugalėtojos atsiliko 2 min. 30 sek. Antrąją vietą užėmė suomė Sini Alusniemi („Augment Sports“, +1,25 sek.).

Moterų elito grupėje lenktyniavo 27 dviratininkės iš 11 šalių.

K.Sosna pernai šiose varžybose buvo antra.