Lietuvos atstovės be pralaimėjimų žengia Europos jaunimo paplūdimio tinklinio čempionate

Lietuvos paplūdimio tinklininkės Ariana Rudkovskaja ir Ainė Raupelytė pratęsė pergalių seriją Geteborge (Švedija) vykstančiame Europos jaunimo (iki 20 metų) čempionate ir tiesiausiu keliu žengė į aštuntfinalį.

Lietuvos atstovės Europos jaunimo čempionate žengia be pralaimėjimų.<br> CEV nuotr.

Jun 28, 2019, 9:41 PM, atnaujinta Jun 28, 2019, 9:43 PM

Antrajame C grupės susitikime penktadienį lietuvės 2:0 (21:15, 21:12) nugalėjo švedes Filippą Brink ir Rebecką Dahlgren. Vėliau mūsiškės dėl pirmosios vietos grupėje kovėsi su lenkėmis Patrycja Jundzill ir Natalia Ciesielska, kurios taip pat buvo laimėjusios abu susitikimus.

Puikų žaidimą pademonstravusios Lietuvos paplūdimio tinklininkės iškovojo pergalę 2:0 (22:20, 21:14) ir tapo grupės nugalėtojomis. Pirmoji vieta grupėje leido mūsiškėms iškart žengti į antrąjį atkrintamųjų varžybų ratą – aštuntfinalį.

Vaikinų turnyro F grupėje lietuviai penktadienį 0:2 (18:21, 17:21) pralaimėjo šveicarams Immanueliui Zurcheriui ir Leo Dillieriui.

Lietuvos paplūdimio tinklininkai grupėje užėmė trečiąją vietą ir pateko į atkrintamąsias varžybas, kuriose pradės kovą nuo pirmojo rato.

Europos jaunimo paplūdimio tinklinio čempionate dalyvauja po 32 vaikinų ir merginų komandas.