K. Sosna Europos MTB olimpinio kroso čempionate – 27-oji

Brno (Čekija) surengto Europos kalnų dviračių (MTB) olimpinio kroso (XCO) čempionato moterų elito grupėje sekmadienį Katažina Sosna užėmė 27-ą vietą ir pelnė penkis pasaulio reitingo taškus.

K.Sosna laimėjo Etnos maratoną.<br>Etnamarathonmtb.it nuotr.
Katažina Sosna<br>Etnamarathonmtb.it nuotr.
K. Sosna Europos čempionato bronzą pelnė šiemet Italijoje ir pernai Turkijoje.<br>vaivano.com
Lietuvos čempionė Katažina Sosna pelnė bronzos medalį.<br>A.Račiukaitis
Daugiau nuotraukų (4)

2019-07-28 23:31

Ketvirtą kartą Europos čempione tapo ir 150 pasaulio reitingo taškų pelnė šveicarė Jolanda Neff – 1 val. 30 min. 8 sek. Sidabrą pelnė ukrainietė Jana Belomoina (+2.52), o bronzą – vokietė Elisabeth Brandau (+3.05). K. Sosna nuo nugalėtojos atsiliko ratu, o 39-ą vietą užėmusi Silvija Pacevičienė – trimis ratais.

Moterų elito grupės lenktynėse dalyvavo 42 dviratininkės iš 19 šalių.

Vyrų elito grupėje triumfavo oladas Mathieu van der Poel – 1 val. 28 min. 34 sek. Sidabro medalį iškovojo šveicaras Florian Vogel (+43 sek.), o bronzos – olandas Milan Vader (+1.02).

Šarūnas Pacevičius užėmė 53-ią vietą. Jis nuo nugalėtojo atsiliko keturiais ratais.

Vyrų elito grupės lenktynėse dalyvavo 64 dviratininkai iš 24 šalių.

Jaunių merginų lenktynėse (45 dalyvės) Elvyra Bugajevaitė buvo 44-a (atsiliko 3 ratais), jaunių vaikinų lenktynėse (92 dalyviai) Edgaras Švėgžda – 84-as (atsiliko 3 ratais), o 40-44 metų veteranų grupėje Artūras Remeika iš lenktynių pasitraukė anksčiau laiko.