M. Pultaražinskui – pasaulio muaythai čempionato sidabro medalis

Lietuvis Matas Pultaražinskas Bankoke (Tailandas) vykstančiame pasaulio muaythai čempionate iškovojo sidabro medalį.

Matas Pultaražinskas pateko į pasaulio muaitai čempionato finalą.<br>Facebook nuotr.
Matas Pultaražinskas pateko į pasaulio muaitai čempionato finalą.<br>T.Bauro nuotr.

2019-07-28 12:13, atnaujinta 2019-07-28 12:14

Jaunimo vaikinų svorio kategorijos iki 67 kg finale sekmadienį mūsiškis taškais 27:30 pralaimėjo Alžyro atstovui Larfiui Adamui. Alžyrietis buvo pranašesnis visuose trijuose raunduose.

Anksčiau šiame čempionate M. Pultaražinskas nugalėjo Malaizijos atstovą Mohammedą Mahmoudą ir uzbeką Oktarną Muhammedijevą.

Tai buvo vienintelis lietuvių medalis šiose pirmenybėse. Kiti du lietuviai – Mindaugas Narauskas ir Linas Andrijauskas pralaimėjo pirmuosius susitikimus.