Į pirmąjį dešimtuką dviračiais įsiveržė keturi Lietuvos orientacininkai

Danijoje vykstančio pasaulio orientavimosi sporto kalnų dviračiais čempionato bendro starto lenktynėse penktadienį net keturi lietuviai pateko į pirmąjį dešimtuką.

Orientacininkai dviračiais varžosi Danijoje.<br>D.Lazausko nuotr.
Daugiau nuotraukų (11)

Aug 3, 2019, 11:19 AM, atnaujinta Aug 3, 2019, 11:24 AM

Vyrų grupėje Šarūnas Dmukauskas 24,7 km su 42 kontrolės punktais trasą įveikė per 1 val. 45 sek. ir, vos 36 sek. atsilikęs nuo čempionu tapusio čeko Jiri Hradilo, užėmė septintąją vietą.

Jonas Maišelis užėmė 15-ąją vietą (+2.36), Petras Andrašiūnas – 52-ąją (+10.42), o Julius Juodišius – 56-ąją (+13.16).

Moterų grupėje Karolina Mickevičiūtė-Juodišienė užėmė aštuntąją vietą, o Gabrielė Andrašiūnienė – devintąją. Lietuves 21,2 km su 36 kontrolės punktais trasoje kiek daugiau nei 2 min. aplenkė ketvirtąjį aukso apdovanojimą čempionate iškovojusi britė Emily Benham Kvale. Britė trasą įveikė per 1 val. 1 min. 50 sek.

Lietuvos atstovė Viktorija Michnovič užėmė 31-ąją vietą, nugalėtojai nusileidusi 8 min. 43 sek.

Jaunimo vaikinų grupėje Ignas Ambrazas (+2.35) su prancūzu Albinu Demaret Joly pasidalino septintąją vietą. Nugalėjo antrąjį aukso medalį iškovojęs danas Thomas Steinthalis. Ąžuolas Macijauskas finišavo 20-as (+9.45), Martynas Jurgaitis – 25 -as, o Vėjus Žigilėjus varžybų nebaigė.

Jaunimo merginų grupėje Austėja Kalvaitytė finišavo 18-a, Eglė Rubaževičiūtė – 19-a, o Justė Umbrasaitė – 20-a. Lietuves kiek daugiau nei 8 min. aplenkė antrąjį aukso medalį iškovojusi varžybų šeimininkė Nikoline Splittorff.

Čempionatas baigsis šeštadienį estafečių varžybomis.