Dviratininkė A. Gedraitytė Europos jaunių čempionate liko 12-a, vaikinai – ketvirtajame dešimtuke

Nyderlanduose vykstančio Europos dviračių plento čempionato jaunių (17-18 metų) vaikinų atskiro starto lenktynėse trečiadienį lietuvis Žygimantas Norutis užėmė 36-ąją vietą, o Aivaras Mikutis liko 40-as.

Lietuvos dviratininkai Europos jaunių čempionate liko ketvirtajame dešimtuke<br>organizatorių nuotr.

2019-08-07 14:45

Aukso medalį iškovojo italas Andrea Piccolo. Jis 22,4 km nuvažiavo per 26 min. 52 sek. (vid. greitis – 50,025 km/val.). Antrąją vietą užėmė olandas Larsas Bovenas (+12 sek.), trečiąją – kitas olandas Enzo Leijnse (+14 sek.).

Ž. Norutis nugalėtojui pralaimėjo 2 min. 14 sek., o A. Mikutis – 2 min. 18 sek.

Jaunių (17-18 metų) merginų atskiro starto lenktynėse geriausiai iš lietuvių pasirodžiusi Akvilė Gedraitytė užėmė 12-ąją vietą.

Čempione tapo olandė Shirin van Anrooij. Ji 22,4 km distanciją įveikė per 30 min. 18 sek. (vid. greitis – 44,365 km/val.). Sidabro medalis atiteko rusei Aigul Garejevai (+2 sek.), bronzos – švedei Wilmai Olausson (+42 sek.).

A. Gedraitytė nugalėtojai pralaimėjo 1 min. 36 sek.

Kita lietuvė Rimantė Žiliūtė (+4.19) liko 39-a tarp 42 sportininkių.