Dviratininkai K. Sosna ir R. Navardauskas Europos čempionate užėmė 25-ąsias vietas

Alkmare (Olandija) vykstančio Europos dviračių plento čempionato moterų atskiro starto lenktynėse ketvirtadienį Lietuvos čempionė Katažina Sosna užėmė 25-ąją vietą.

Katažina Sosna Europos čempionate užėmė 25-ąją vietą.<br>Vaivano.com nuotr.

Aug 8, 2019, 6:03 PM, atnaujinta Aug 8, 2019, 9:02 PM

Ketvirtąjį kartą iš eilės auksą iškovojo 32-ejų metų olandė Ellen van Dijk. 2013 metų pasaulio čempionė 22 km nuvažiavo per 28 min. 7,73 sek. Sidabro medalį pelnė vokietė Lisa Klein (+29,37 sek.), o bronzos – olandė Lucinda Brand (+52 sek.).

Ketvirtąją vietą užėmė Norvegijai atstovaujanti 34-erių metų latvė Vita Heine (buvusi Petersone). Ją nuo medalio skyrė tik 1,35 sek.

14-a startavusi 28-erių metų K.Sosna nugalėtojai pralaimėjo 3 min. 26,58 sek. K.Sosna nuo 2015 metų dalyvauja kalnų dviračių varžybose. Šiemet dviratininkė tapo Lietuvos plento asmeninių lenktynių čempione ir jai buvo pasiūlyta startuoti Europos čempionate.

Senojo žemyno čempionato moterų atskiro starto lenktynėse dalyvavo 31 dviratininkė iš 21 šalies.

Jaunimo (iki 23-ejų metų) vaikinų asmenines lenktynėse triumfavo danai. Johanas Price'as-Pejtersenas iškovojo auksą, o Mikkelis Bjergas – sidabrą.

Nugalėtojas 22 km distanciją įveikė per 25 min. 53,24 sek. M.Bjergas jam pralaimėjo 11,34 sek. Bronzą pelnė šveicaras Stefanas Bisseggeris (+12,94 sek.).

Justas Beniušis (+2.09,12) užėmė 35-ąją vietą, o Venantas Lašinis (+2.38,67) – 45-ąją.

Lenktynėse dalyvavo 51 dviratininkas iš 29 šalių.

R. Navardauskas Europos čempionate – 25-as, E. Šiškevičius - 26-as

Vyrų atskiro starto lenktynėse ketvirtadienį Lietuvos atstovai Ramūnas Navardauskas ir Evaldas Šiškevičius užėmė atitinkamai 25-ąją ir 26-ąją vietas.

Nugalėjo belgas Remco Evenepoelis. Jis 22,4 km nuvažiavo per 24 min. 55,19 sek. Sidabro medalį pelnė danas Kasperas Asgreenas (+19 sek.), o bronzos – italas Edoardo Affini (+21 sek.).

R.Navardauskas nugalėtojui pralaimėjo 2 min. 13 sek., o E.Šiškevičius – 2 min. 14 sek.