Lietuvos orientacininkams – pasaulio kurčiųjų čempionato sidabras

Olomouce (Čekija) vykstančio ketvirtojo pasaulio kurčiųjų orientavimosi sporto čempionato sprinto estafečių varžybose pirmadienį Lietuvos rinktinė iškovojo sidabro medalius.

Sprinto estafečių varžybose pirmadienį Lietuvos rinktinė iškovojo sidabro medalius.<br> Organizatorių nuotr.

Aug 20, 2019, 6:12 AM, atnaujinta Aug 20, 2019, 6:13 AM

Lietuvos komanda, kurią sudarė Adrija Atgalainė, Donatas Tumaitis, Mantas Volungevičius ir Gedvilė Diržiūtė, finišavo per 59 min. 47 sek.

Aukso medalius iškovojo ukrainiečiai Hanna Androsovič, Nveras Surenianas, Dmytro Plachotnikas ir Iana Melnyk – 53 min. 54 sek. Bronza atiteko Čekijos pirmajai komandai (66 min. 47 sek.).

Lietuvos orientacininkus treniruoja Laimis Drazdauskas ir Tomas Kuzminskis.

Orientacininkai Čekijoje dar varžysis sprinto, vidutinėje ir ilgoje trasoje, taip pat moterų estafetėje.