Penkiakovininkas J. Kinderis pasaulio čempionate užėmė 16-ąją vietą

Budapešte vykstančio pasaulio šiuolaikinės penkiakovės čempionato vyrų finale lietuvis Justinas Kinderis užėmė 16-ąją vietą.

Justinas Kinderis.<br>UIPM nuotr.

Sep 7, 2019, 8:28 PM, atnaujinta Sep 7, 2019, 8:29 PM

Lietuvos sportininkas surinko 1411 tašką.

Plaukimo rungtyje J. Kinderis 200 m laisvuoju stiliumi įveikė per 2 min. 4,86 sek. (301 tšk.) ir užėmė 19-ąją poziciją. Papildomame fechtavimo etape J. Kinderis pralaimėjo pirmąją kovą ir taškų kraičio nepapildė. Jojime rungtyje lietuvis pelnė 297 taškus iš 300 galimų. Po trijų rungčių mūsiškis su 818 taškų buvo septintas.

Paskutinėje – bėgimo ir šaudymo rungtyje – J. Kinderis neišlaikė turėtų pozicijų. Jis pelnė 593 taškus ir smuktelėjo į 16-ąją vietą.

Penktadienį vykusiame pagrindiniame fechtavimo etape J. Kinderis pelnė 220 taškų ir buvo devintas.

Pasaulio čempionu antrą kartą tapo prancūzas Valentinas Belaud (1468 tšk.). Sidabro medalį paskutiniuose metruose iškovojo britas Josephas Choongas (1453 tšk.), o bronza atiteko korėjiečiui Woongtae Junui (1452 tšk.).

Finale varžėsi 36 penkiakovininkai.

J. Kinderis pasaulio čempionatuose yra iškovojęs tris aukso, vieną sidabro ir tris bronzos medalius.

Sekmadienį pasaulio čempionato mišrioje estafetėje startuos Dovydas Vaivada ir Aurelija Tamašauskaitė.