Penkiakovės varžybose Lenkijoje A. Tamašauskaitė buvo 14-a, D. Vaivada pateko į finalą

Lenkijoje vykstančiame atvirajame šios šalies šiuolaikinės penkiakovės čempionate, kuriame kovojama ir dėl olimpinio reitingo taškų, Aurelija Tamašauskaitė užėmė 14-ąją vietą, o Dovydas Vaivada pateko į finalą.

Penkiakovininkė Aurelija Tamašauskaitė Lenkijoje užėmė trečiąją vietą.<br> Asmeninio archyvo nuotr.

Sep 14, 2019, 11:08 PM, atnaujinta Sep 14, 2019, 11:09 PM

Moterų varžybose iš karto vyko finalas, jame vilnietė surinko 1265 taškus.

Fechtuojantis A.Tamašauskaitė buvo 20-a (12 pergalių per 29 kovas; 186 taškai), 27-a – plaukiant (2 min. 31,50 sek.; 247 taškai), jodama surinko 274 taškus iš 300 galutimų, o bėgimo ir šaudymo rungtyje užėmė 3-iąją vietą (12 min. 22,40 sek.; 558).

Varžybų nugalėtoja tapo vokietė Janine Kohlmann (1372), už jos nugaros liko italė Alessandra Frezza (1343) ir lenkė Anna Maliszewska (1339).

Tuo metu vyrų varžybų atrankos B grupėje D.Vaivada surinko 1074 taškus, užėmė ketvirtąją vietą ir be vargo pateko į finalą, kuris vyks sekmadienį.