Baidarininkas A. Seja olimpinių testų regatoje iškovojo sidabro medalį

Tokijuje (Japonija) vykstančioje baidarių ir kanojų olimpinių testų regatoje Lietuvos baidarininkas Arturas Seja iškovojo sidabro medalį.

Artūras Seja iškovojo sidabro medalį.<br>S.Čirbos nuotr.

Sep 15, 2019, 9:17 AM

Lietuvos sportininkas 200 m distancijos finale sekmadienį finišavo per 37,482 sek. ir nusileido tik vengrui Sandorui Totkai (37,335 sek.).

Trečiąją vietą užėmė kitas vengras Balazsas Birkasas (37,742 sek.).

Antrajame atrankos plaukime A.Seja (35,581 sek.) buvo antras, o antrajame pusfinalyje mūsiškis (35,601 sek.) finišavo pirmas.

Vyrų dviviečių baidarių 1000 m distancijos finale septintą vietą užėmė Mindaugas Maldonis ir Andrejus Olijnikas, o analogiškoje distancijoje dvivietę kanoją irklavę Henrikas Žustautas ir V. Korobovas buvo aštunti.

V.Korobovas vienviečių kanojų 1000 m distancijoje laimėjo B finalą, o galutinėje įskaitoje turėjo tenkintis devinta pozicija.