Ričardo Berankio kelyje Kinijoje – šiemet Vimbldone įveiktas pajėgus kanadietis

2019 m. rugsėjo 21 d. 16:37
„ATP 250“ serijos teniso turnyro „Chengdu Open“ vienetų varžybų pirmajame rate lietuvis Ričardas Berankis kovos su 33-iąja pasaulio rakete 20-mečiu Kanados atstovu Denisu Šapovalovu. Tai paaiškėjo šeštadienį Kinijoje ištraukus burtus.
Daugiau nuotraukų (2)
29-erių R.Berankis ATP klasifikacijoje yra 63-ias.
Tai bus trečiasis šių tenisininkų tarpusavio susitikimas. 2018 metais turnyre JAV 6:3, 6:4 nugalėjo D. Šapovalovas, o šiais metais vykusiame Vimbldono turnyre R.Berankis atsirevanšavo varžovui 7:6 (7:0), 6:4, 6:3.
 R.Berankis ir D.Šapovalovas tarpusavyje kovojo du kartus. Daugiau nuotraukų (2)
 R.Berankis ir D.Šapovalovas tarpusavyje kovojo du kartus.
Šios poros laimėtojas antrajame rate susitiktų su vienu iš atrankos nugalėtojų. Burtai lėmė, kad du kvalifikaciją įveiksiantys tenisininkai pirmajame rate žais tarpusavyje.
Turnyro Kinijoje prizų fondą sudaro 1 mln. 213 tūkst. JAV dolerių.
Burtai^InstantTenisas
Rodyti daugiau žymių

UAB „Lrytas“,
A. Goštauto g. 12A, LT-01108, Vilnius.

Įm. kodas: 300781534
Įregistruota LR įmonių registre, registro tvarkytojas:
Valstybės įmonė Registrų centras

lrytas.lt redakcija news@lrytas.lt
Pranešimai apie techninius nesklandumus pagalba@lrytas.lt

Atsisiųskite mobiliąją lrytas.lt programėlę

Apple App StoreGoogle Play Store

Sekite mus:

Visos teisės saugomos. © 2026 UAB „Lrytas“. Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką UAB „Lrytas“ sutikimą.