Pasaulio čempionatas lietuviams prasidėjo nesėkmingai: A. Palšytė nepateko į finalą

Penktadienį Dohoje prasidėjo pasaulio lengvosios atletikos čempionatas. Pirmoji iš lietuvių startavo šuolininkė į aukštį Airinė Palšytė.

Airinė Palšytė į finalą nepateko,o M.Lasickienė įveikė 194 cm aukštį.<br>A.Pliadžio nuotr.
Daugiau nuotraukų (39)

Sep 27, 2019, 7:40 PM, atnaujinta Sep 27, 2019, 8:40 PM

27-erių lietuvė kvalifikacijoje pradžioje iš antro karto įveikė 180 cm aukštį, vėliau iš pirmo bandymo įveikė 185 cm aukštį, bet lemiamas 189 cm aukštis buvo neįveikiamas.

Lietuvė atliko tris nesėkmingus bandymus ir jau tapo aišku, kad liks už pirmojo 12-uko ribų. 189 cm aukštį kvalifikacijoje įveikė 17 sportininkių.

A.Palšytė galutinėje rikiuotėje liko 22-a.

Norint patekti į finalą reikėjo įveikti 194 cm ribą arba patekti tarp 12 stipriausių sportininkių.

Pavasarį sportininkė Europos uždarų patalpų čempionate iškovojo bronzos medalį ir atrodė, kad laukia daug žadantis sezonas. Tuomet birželio mėnesį varžybose Utenoje jį peršoko 190 cm aukštį ir pasiekė savo geriausią sezono rezultatą, tačiau visus planus sujaukė patirta trauma.

„Atsistatymas po gautos traumos vyksta. Visas reabilitacijos procesas yra sudėliotas su specialistais, bet, kaip sakoma, fiziologijos nepaskubinsi. Koja gyja taip, kaip gyja ir kada sugrįšiu į sportą – negaliu pasakyti“, – praėjus mėnesiui po traumos bendraudama su lrytas.lt kalbėjo sportininkė.