Pasaulio lengvosios atletikos čempionate triumfavo JAV sprinteris Ch. Colemanas

Dohoje (Kataras) vykstančio pasaulio lengvosios atletikos čempionato vyrų 100 metrų bėgimo rungties finale triumfavo amerikietis Christianas Colemanas. Sprinteris finišavo per 9,76 sek.

Christianas Colemanas tapo 100 m bėgimo pasaulio čempionu.<br> AFP/Scanpix nuotr.
Šuolių į tolį varžybose triumfavo jamaikietis Tajay Gayle'as. <br> AFP/Scanpix nuotr.
50 km sportinio ėjimo varžybas laimėjo kinė Liang Rui.<br> Reuters/Scanpix nuotr.
Kūjo metimo varžybas laimėjo amerikietė DeAnna Price.<br> AFP/Scanpix nuotr.
10 km bėgimo rungtyje greičiausia buvo Sifan Hassan iš Nyderlandų.<br> AFP/Scanpix nuotr.
Daugiau nuotraukų (5)

2019-09-29 09:55, atnaujinta 2019-09-29 10:03

Sidabro medalį pelnė kitas JAV bėgikas 2004 metų Atėnų olimpinių žaidynių ir 2005 bei 2017 metų pasaulio čempionas Justinas Gatlinas (9,89 sek.). Bronzą pelnė kanadietis Andre de Grasse (9,90 sek. – asmeninis rekordas).

Moterų kūjo metimo varžybas laimėjo amerikietė DeAnna Price. Ji įrankį numetė 77 m 54 cm. Antrąją vietą užėmė asmeninį rekordą pagerinusi lenkė Joanna Fiodorow (76 m 36 cm), o bronzos medalis atiteko kinei Wang Zheng (74 m 76 cm).

Vyrų šuolių į tolį varžybose triumfavo jamaikietis Tajay Gayle'as (8 m 69 cm). Antrąją vietą užėmė amerikietis Jeffas Hendersonas (8 m 39 cm), trečiąją – kubietis Juanas Miguelis Echevarria (8 m 34 cm).

Moterų 10 km bėgimo rungtyje greičiausia buvo Sifan Hassan iš Nyderlandų (30 min. 17,62 sek.). Sidabro medalį pelnė etiopė Letesenbet Gidey (30:21,23 – asmeninis rekordas), o bronzos – Kenijos bėgikė Agnes Jebet Tirop (30:25,20 – asmeninis rekordas).

Moterų 50 km sportinio ėjimo varžybas laimėjo kinė Liang Rui (4:23.26). Antra finišavo jos tėvynainė Li Maocuo (4:26.40), trečia buvo italė Eleonora Anna Giorgi (4:29.13).

Iš 23 startavusių sportininkių klasifikuota 17.