Kultūrizmo ir fitneso varžybose Lenkijoje ir Suomijoje lietuviai iškovojo šešis medalius

Savaitgalį vykusiose NABBA organizacijos Lenkijos kultūrizmo ir fitneso taurės varžybose Lietuvos atstovai iškovojo po vieną aukso ir sidabro bei du bronzos medalius.

Raimonda Kud varžybose Lenkijoje iškovojo du medalius.<br> Facebook nuotr.

Oct 6, 2019, 10:29 PM, atnaujinta Oct 6, 2019, 10:32 PM

„Mis bikini“ modelių kategorijoje triumfavo Ernesta Čingienė.

Du medalius pelnė Raimonda Kud. Ji buvo antra „Ms. Fitness“ kategorijoje ir liko trečia „Ms. Toned Figure“ varžybose.

Tomas Bartuševičius užėmė trečiąją vietą jaunimo kultūrizmo varžybose. Tuo tarpu tarptautinėse varžybose debiutavęs Karolis Konderauskas „Mr. Athletic“ kategorijoje buvo penktas.

L. Kudrickė ir D. Stonkus iš kultūrizmo ir fitneso varžybų Suomijoje grįš su bronzos medaliais

Suomijoje vykstančiose IFBB kultūrizmo ir fitneso varžybose „Nordic Cup & Jan Tana Classic“ lietuviai iškovojo du bronzos medalius.

Moterų bikinio fitneso ūgio kategorijoje iki 169 cm trečiąją vietą užėmė Lina Kudrickė.

Šioje kategorijoje varžėsi 17 sportininkių, o už lietuvę geriau pasirodė tik čempione tapusi estė Agne Kiviselg ir antroje pozicijoje likusi Ispanijos atstovė Anna Šorokina.

Vyrų klasikinės figūros ūgio kategorijoje per 180 cm trečias buvo Dovydas Stonkus.

Mūsiškį aplenkė suomis Marko Pitkanenas ir danas Andersas Johanas Trustas.