Pasaulio plaukimo taurės etape Berlyne D. Rapšys ir A. Šidlauskas vėl nusitaikė į medalius

Berlyne (Vokietija) vykstančio pasaulio plaukimo taurės etapo vyrų 200 metrų plaukimo laisvuoju stiliumi rungties atrankoje sekmadienį Danas Rapšys buvo greičiausias ir pateko į finalą. Panevėžietis nuotolį nuplaukė per 1 min. 48,29 sek. ir užėmė pirmąją vietą.

Danas Rapšys pateko į dar vienos rungties finalą.<br>Facebook nuotr.

Oct 13, 2019, 1:08 PM, atnaujinta Oct 13, 2019, 2:00 PM

Antras atrankoje buvo vengras Kristofas Milakas (1:49,72), o trečias liko lenkas Kacperas Stokowskis (1:49,87).

200 m plaukimo laisvuoju stiliumi atrankos rezultatai:

1. Danas Rapšys (Lietuva) – 1:48,29;

2. Kristof Milak (Vengrija) – 1:49,72;

3. Kacper Stokowski (Lenkija) – 1:49,87.

Atrankoje dalyvavo 54 plaukikai. Į finalą, kuris vyks 20.25 val. Lietuvos laiku, pateko aštuoni sportininkai.

200 metrų kompleksinio plaukimo finale šeštadienį D.Rapšys užėmė antrąją vietą ir iškovojo sidabro medalį 1 min. 59,47 sek.).

Kitas lietuvis Andrius Šidlauskas 200 metrų plaukimo krūtine atrankoje sekmadienį distanciją įveikė per 2 min. 13,27 sek., užėmė antrąją vietą ir iškovojo kelialapį į finalą.

Greitesnis už mūsiškį buvo tik olandas Arno Kamminga (2:09,75), o trečias buvo japonas Hayato Watanabe (2:13,92).

Finalas sekmadienį vyks 20.12 val. Lietuvos laiku.

200 m plaukimo krūtine atrankos rezultatai:

1. Arno Kamminga (Nyderlandai) – 2:09,75;

2. Andrius Šidlauskas (Lietuva) – 2:13,27 sek.;

3. Hayato Watanabe (Japonija) – 2:13,92.

Atrankoje dalyvavo 21 plaukikas, o finale varžysis aštuoni.

Šeštadienį A.Šidlauskas 200 metrų kompleksinio plaukimo (2:05,26) finale finišavo aštuntas.

Penktadienį D.Rapšys Berlyne tapo nugalėtoju 400 metrų plaukimo laisvuoju stiliumi rungtyje, o A.Šidlauskas iškovojo bronzą plaukdamas 100 m krūtine.

Trečiasis Lietuvos atstovas Deividas Margevičius sekmadienį plaukė 50 metrų peteliške rungties atrankoje, nuotolį įveikė per 24,26 sek., užėmė 10-ąją vietą ir į finalą nepateko.

Atrankoje greičiausias buvo rusas Andrejus Žilkinas (23,60 sek.), aplenkęs vengrą Szebasztianą Szabo (23,79) ir prancūzą Maxime'ą Grousset (23,84).