Danas Rapšys išvyksta į Rusiją: „Turiu tikslą ir jo siekiu“

2019 m. spalio 31 d. 16:00
Lrytas.lt
FINA (Tarptautinės vandens sporto federacijos) pasaulio taurė atkeliavo į Vidurinius Rytus. 6-asis (iš 7-ių) varžybų etapas savaitgalį vyks Tatarstano sostinėje Kazanėje (Rusija).
Daugiau nuotraukų (10)
Čia dalyvaus ankstesniuose etapuose besivaržę Andrius Šidlauskas, Deividas Margevičius ir Danas Rapšys, o taip pat jėgas pasitikrins ir šiųmetinėje taurėje dar nestartavusi Agnė Šeleikaitė.
Po penkių varžybų etapų vyrų įskaitoje aiškiu lyderiu ir toliau išlieka Rusijos plaukikas Vladimir Morozov – 264 taškai. Antroje vietoje gana tvirtai laikosi Danas Rapšys, turintis 177 taškų kraitį.
Iš trečios vietos į ketvirtą nukrito 2 etapus iš eilės praleidęs amerikietis Andrew Wilson (129 tšk.), kuris užleido poziciją savo tautiečiui Michael Andrew (132 tšk.). Lyderių penketuką užbaigia puikiai Budapešte ir Berlyne pasirodęs olandas Arno Kamminga (117 tšk.):
„Štai ir prabėgo dvi savaitės „namuose“. Rašau kabutėse, nes tikrus namus ir artimuosius mačiau tik keturias dienas. Visą kitą laiką namai buvo Klaipėdoje ir jos baseine. Vos pasibaigus pasaulio taurės etapui Berlyne grįžau į Lietuvą ne ilsėtis, o rengtis kitam.
Danas Rapšys vyksta į Rusiją. Daugiau nuotraukų (10)
Danas Rapšys vyksta į Rusiją.
Jau rytoj išskrendu į Kazanę, o po to laukia paskutinis Pasaulio taurės etapas Katare. Iškart po jo keliauju į dar vienus savo „namus“ Siera Nevados kalnuose Ispanijoje, kur laukia trys savaitės pasirengimo Europos čempionatui Škotijoje. Į jį skrisiu tiesiai iš Ispanijos, o vėliau dar laukia tarptautinės varžybos Šveicarijoje.
Taigi, Lietuvoje nebūsiu vėl pusantro mėnesio.
Tačiau neliūdžiu ir nesiskundžiu, nes turiu tikslą ir jo siekiu! Kai turėsiu laiko, parašysiu, kaip einasi“, – socialiniame tinkle „Facebook“ rašė sportininkas.
Moterų įskaitoje kol kas nežymia persvara pirmauja australė Cate Campbell (243 tšk.), antra vengrė Katinka Hosszú (240 tšk.), trečia rikiuojasi švedė Michelle Coleman (135 tšk.), už jos dar viena Vengrijos plaukikė Zsuzsanna Jakabos (120 tšk.) ir australė Emily Seebohm (105 tšk.).
Pasaulio taurės nugalėtojas (tiek vyrų, tiek ir moterų įskaitoje) po visų 7 etapų galės džiaugtis solidžiu prizu – 150 tūkst. JAV dolerių. Antroji vieta lyderių lentelėje atneš 100 tūkst., o trečioji – 50 tūkst. JAV dolerių premiją.
Danas Rapšys vyksta į Rusiją.<br>Organizatorių nuotr. Daugiau nuotraukų (10)
Danas Rapšys vyksta į Rusiją.
Organizatorių nuotr.
Primename, kad visi šių varžybų etapai šiemet vyksta 50 m ilgio baseinuose, todėl plaukikams tai puiki proga įvykdyti kvalifikacinius normatyvus į kitų metų Tokijo olimpines žaidynes.
Rytinė sesija (atrankos) prasidės 9 valandą Lietuvos laiku, o vakarinė dalis (finalai) – nuo 17 valandos.
Danas Rapšys^InstantPlaukimas
Rodyti daugiau žymių

UAB „Lrytas“,
A. Goštauto g. 12A, LT-01108, Vilnius.

Įm. kodas: 300781534
Įregistruota LR įmonių registre, registro tvarkytojas:
Valstybės įmonė Registrų centras

lrytas.lt redakcija news@lrytas.lt
Pranešimai apie techninius nesklandumus pagalba@lrytas.lt

Atsisiųskite mobiliąją lrytas.lt programėlę

Apple App StoreGoogle Play Store

Sekite mus:

Visos teisės saugomos. © 2026 UAB „Lrytas“. Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką UAB „Lrytas“ sutikimą.