V. Lendelis pasaulio dviračių treko taurės varžybose Glazge – aštuntas

Glazge (Didžioji Britanija) pasibaigusiu pasaulio dviračių treko taurės varžybų antrojo etapo vyrų keirino rungtyje, kurioje dalyvavo 28 dviratininkai, sekmadienį Lietuvos atstovas Vasilijus Lendelis užėmė aštuntą vietą. Tai – aukščiausias Lietuvos dviratininko pasiekimas pasaulio taurės varžybų keirino rungtyje nuo 2017 metų vasario.

V.Lendelis<br>V.Dranginio/LTOK nuotr.
V.Lendelis<br>V.Dranginio nuotr.
Daugiau nuotraukų (4)

Nov 11, 2019, 9:05 AM

Trenerio Dmitrijaus Leopoldo auklėtinis, kuris pirmajame pasaulio taurės varžybų etape Minske buvo 10-as, B finale (dėl 7-12 vietų) nusileido tik Tailando atstovui Jai Angsuthasawitui.

Pagrindinį finalą laimėjo 2018 metų Europos vicečempionas prancūzas Sebastienas Vigieras. Antras finišavo vokietis Maximilianas Levy („Erdgas.2012“), o trečias – rusas Denisas Dmitrijevas.

V. Lendelis pirmojo etapo trečiajame važiavime buvo paskutinis, septintas, o trečiajame paguodos važiavime finišavo pirmas, aplenkęs keturis varžovus, tarp jų ir dabartinį pasaulio sprinto vicečempioną ir triskart Europos sprinto čempioną olandą Jeffrey Hooglandą. Antrojo etapo antrajame važiavime Vasilijus liko paskutinis, šeštas.

V. Lendelis sprinto rungtyje (35 dalyviai) šeštadienį užėmė šeštą vietą.

Moterų sprinto lenktynėse, kuriose dalyvavo net 41 dviratininkė, Simona Krupeckaitė užėmė 18-ą, o Miglė Marozaitė – 20-ą vietas.

Šešioliktfinalyje Simona pralaimėjo kinei Yufang Guo („Corima Yulong“, 18-a kvalifikacijoje), o Miglė – amerikietei Mandy Marquardt (13).

Kvalifikacijos varžybose S. Krupeckaitė (11,035 sek.) buvo 15-a, M. Marozaitė (11,134 sek.) – 20-a. Geriausiai pasirodė vokietė Lea Friedrich (10,669 sek.). 1-4 vietas užėmusios dviratininkės iškart pateko į aštuntfinalį, o 5-28 vietose likusios dviratininkės atkrintamąsias varžybas pradėjo nuo šešioliktfinalio.