NHL ledo ritulio čempionate – masinės muštynės, kuriose kovėsi net vartininkai

Šiaurės Amerikos Nacionalinės ledo ritulio lygos (NHL) čempionato rungtynėse tarp „Calgary Flames“ ir „Arizona Coyotes“ klubų kilo masinės muštynės.

„Coyotes“ ir „Flames“ ritulininkai surengė masines muštynes.<br> Reuters/Scanpix nuotr.

Nov 17, 2019, 1:07 PM, atnaujinta Nov 17, 2019, 1:22 PM

Incidentas kilo antrojo kėlinio pabaigoje, likus 12 sek. iki sirenos (19:48), kai prie „Coyotes“ vartų du varžovų žaidėjai stumtelėjo į nugarą ant kelių jau klupėjusį Arizonos ekipos gynėją Jasoną Demersą.

Komandos draugą ginti puolė vartininkas 29-erių metų Darcy Kuemperis, kuris imtynininko veiksmu ant ledo paguldė 21-erių puolėją Matthew Tkachuką ir už tai sulaukė žiūrovų ovacijų.

Į kovą netrukus įsitraukė daugiau abiejų komandų ritulininkų, o iš kito aikštės galo aiškintis santykių atskubėjo ir Kalgario klubo vartininkas čekas Davidas Rittichas.

Tiesa, teisėjai neleido įvykti dviejų vartininkų tarpusavio dvikovai.

D.Kuemperiui buvo skirtos 4 baudos minutės (2+2), o kitam „kojotui“ J.Demersui – 2 minutės.

M.Tkachukas buvo nubaustas 4 minutėms (2+2), o Johnny Gaudreau ir D.Rittichas – 2.

Rungtynes rezultatu 3:0 (0:0, 2:0, 1:0) laimėjo „Coyotes“.

Įvarčius nugalėtojams pelnė Derekas Stepanas (26:35 min.), Carlas Soderbergas (28:22) ir Lawsonas Crouse'as (59:53, į tuščius vartus).

Arizonos klubas NHL Vakarų konferencijos turnyro lentelėje užima ketvirtąją vietą (26 taškai), o Kanados atstovai iš Kalgario rikiuojasi aštunti (23 tšk.).