Penkiakovininkai A. Tamašauskaitė ir D. Vaivada iškovojo Europos čempionato bronzą

Sekmadienį Lenkijoje pasibaigusio Europos jaunimo (iki 24 metų) šiuolaikinės penkiakovės čempionato mišrių komandų varžybose Lietuvos atstovai Aurelija Tamašauskaitė ir Dovydas Vaivada iškovojo bronzos medalius.

Penkiakovininkai A. Tamašauskaitė ir D. Vaivada iškovojo Europos jaunimo čempionato bronzos medalius <br>UIPM / N.Goncalves nuotr.

Nov 24, 2019, 6:03 PM

Lietuvos duetas iš viso surinko 1414 taškų.

Lietuviai buvo devinti fechtavime (202 tšk.), šešti – plaukime (310 tšk.), aštunti – jojime (274 tšk.) ir pasiekė geriausią rezultatą bėgimo ir šaudymo rungtyje (628 tšk.).

Čempionais tapo vokiečiai Pia Bukow ir Pele Uibelis (1431 tšk.), o antrąją vietą užėmė lenkai Natalia Dominiak ir Kamilas Kasperczakas (1417 tšk.).

Prieš paskutinę rungtį Lietuvos duetas rikiavosi ketvirtas.

Asmeninėse varžybose A. Tamašauskaitė iškovojo aukso medalį, o D. Vaivada tapo vicečempionu.