„Rio-Startas“ užsitikrino vietą LTF Didžiosios taurės finalo ketverte

Savaitgalį tęsėsi kovos Lietuvos tinklinio federacijos (LTF) Didžiosios taurės turnyro atrankiniame etape. Pergalių seriją iki trijų šiame turnyre pratęsė ir vietą finalo ketverte užsitikrino Kauno „Rio-Starto“ klubas.<br> M.Baranausko nuotr.

Nov 25, 2019, 5:23 PM

Kauniečiai savo aikštėje 3-1 (25:18, 18:25, 25:13, 25:19) nugalėjo Šiaulių „Elgos-Master Idea-SC Dubysos“ ekipą ir 3-0 (25:7, 25:19, 25:18) pranoko Joniškio „Joniškio baldų-Vidrenos“ komandą.

Atrankinis etapas baigsis gruodžio 7-8 dienomis, kuomet Kauno ir Joniškio ekipos viešės Šiauliuose.

Į pusfinalį iškart pateko praėjusių metų taurės nugalėtojai Klaipėdos „Amber-Arlangos“ tinklininkai ir finalinių varžybų organizatorė Marijampolės „Sūduvos“ ekipa.

Baltijos moterų tinklinio čempionate savaitgalį Lietuvos ekipoms pergalių iškovoti nepavyko, bet Jonavos ir Alytaus ekipos pelnė taškus pralaimėjusios po penkių setų kovos.

Jonavos „Aušrinė-KKSC“ namuose 2-3 (23:25, 25:23, 16:25, 25:19, 7:15) pralaimėjo Rygos RVS (Latvija) ekipai. Šeimininkėms 21 tašką pelnė Gerda Grudzinskaitė, 13 – Vaiva Valionytė, 12 – Gabija Kasperavičiūtė, 10 – Iryna Andrejeva.

Kitą dieną jonaviškės taip pat savo aikštėje 2-3 (25:14, 25:23, 25:27, 14:25, 11:15) neatsilaikė prieš Jelgavos „Jelgava-LLU“ (Latvija) ekipą. Šįkart Jonavos klubui V. Valionytė pelnė 19 taškų, G. Grudzinskaitė – 13, Gabija Kasperavičiūtė – 12.

Baltijos čempionė Alytaus „Prekyba-Parama“ išvykoje po atkaklios kovos 2-3 (21:25, 25:23, 25:21, 27:29, 13:15) pralaimėjo čempionato lyderei Tartu „TU-Bigbank“ (Estija) ekipai. Alytaus komandai 26 taškus pelnė Jekaterina Kovalskaja, 20 – Agnė Daunytė, 14 – Viktorija Jemeljančiuk, 10 – Natalija Bakun.

Šiam Estijos klubui pralaimėjo ir Kauno „Kauno-VDU“ ekipa. Ji turėjo pripažinti varžovių pranašumą 0-3 (18:25, 22:25, 21:25). Kaunietėms 10 taškų pelnė Krystyna Zablocka, 7 – Kotryna Motiejūnaitė.

„Kaunas-VDU“ (5 tšk.) turnyro lentelėje užima šeštąją vietą, „Prekyba-Parama“ (5 tšk.) – septintąją, o „Aušrinė-KKSC“ (2 tšk.) – devintąją.

TOP SPORT Lietuvos moterų čempionate savaitgalį buvo sužaistos vienintelės rungtynės. Jose Vilniaus universitetas savo aikštėje 3-0 (25:21, 25:21, 25:13) nugalėjo Kauno LSU ekipą.

Nugalėtojoms po 12 taškų pelnė Jovita Bukantytė ir Beata Gorban, 11 – Kotryna Kontautaitė. Kauno komandoje rezultatyviausiai žaidė Viktorija Žukauskaitė (8 tšk.).

VU (8 tšk.) turnyro lentelėje užima ketvirtąją vietą, o LSU (0 tšk.) – septintąją.

TOP SPORT Lietuvos vyrų tinklinio I lygos pirmenybėse po savaitgalio rungtynių pirmoje vietoje įsitaisė Kauno „Marito“ (7 tšk.). Kauniečiai išvykoje 3-2 (22:25, 19:25, 25:23, 28:26, 15:13) nugalėjo Panevėžio KKSC komandą ir namuose 3-0 (25:18, 25:10, 25:17) pranoko Klaipėdos universitetą.

Antrąją ir trečiąją vietas čempionate dalinasi Kelmės „Kelmė“ ir Kauno „Rio-Startas-2“ (po 5 tšk.).