S. Krupeckaitė pasaulio taurės varžybose Honkonge – 13-a

Honkonge surengto 2019-2020 metų sezono pasaulio dviračių treko taurės varžybų trečiojo etapo moterų keirino rungtyje (29 dalyvės) sekmadienį Simona Krupeckaitė pasidalijo 13-ąją vietą.

Simona Krupeckaitė užėmė 13-ąją vietą Honkonge.<br>V.Dranginio/LTOK nuotr.

Dec 2, 2019, 12:26 AM, atnaujinta Dec 2, 2019, 12:28 AM

Lietuvos dviratininkė trečiajame pirmojo etapo važiavime buvo paskutinė, penkta, o antrajame paguodos važiavime finišavo antra (nusileido lenkei Urszulai Los) ir baigė pasirodymą šioje rungtyje.

Nugalėjo korėjietė Hyejin Lee. Antra buvo ukrainietė Liubov Basova, o trečia – japonė Yuka Kobayashi.

Pasaulio taurės varžybų moterų keirino rungties bendrojoje įskaitoje S.Krupeckaitė užima 19-ąją vietą. Klasifikuotos 43 dviratininkės.

Vyrų sprinto lenktynėse, kuriose dalyvavo 41 dviratininkas, Vasilijus Lendelis užėmė 14-ąją vietą.

V.Lendelis šešioliktfinalyje įveikė kanadietį Hugo Barrette (19-as kvalifikacijoje), o aštuntfinalyje lenktyniavo su šių metų pasaulio ir Europos čempionatų bronzos medalio laimėtoju lenku Mateuszas Rudykas (3). V.Lendelis pažeidė taisykles ir pergalė atiteko Lenkijos dviratininkui.

Kvalifikacijos varžybose V Lendelis buvo 14-as. Jis 200 m iš eigos įveikė per 9,845 sek. Geriausiai pasirodė šių metų pasaulio vicečempionas bei Europos ir Europos žaidynių čempionas olandas Jeffrey Hooglandas – 9,513 sek. (vid. greitis – 75,686 km/val.).

1-4 vietas užėmę dviratininkai iškart pateko į aštuntfinalį, o 5-28 vietose likę dviratininkai atkrintamąsias varžybas pradėjo nuo šešioliktfinalio.

Nugalėjo dabartinis pasaulio čempionas olandas Harrie Lavreysenas. Antras buvo J Hooglandas, o trečias – japonas Tomohiro Fukaya.

Pasaulio taurės varžybų vyrų sprinto lenktynių bendrojoje įskaitoje V.Lendelis tarp 59 dviratininkų yra septintas.

Daugiakovėje (omniume) Olivija Baleišytė (37 tšk.) tarp 23 dalyvių buvo 16-a. Ji skrečo rungtyje ir atkrintamosiose lenktynėse užėmė 12-ąją, o tempo lenktynėse – 23-iąją vietas.

Paskutinėje rungtyje – 20 km (80 ratų; 8 tarpiniai finišai) grupinėse lenktynėse dėl taškų – Lietuvos dviratininkė taškų nebepenė. Lietuvė po trijų rungčių buvo klasifikuota 15-a.

Nugalėjo japonė Yumi Kajihara (113 tšk.). Antrąją vietą užėmė portugalė Maria Martins (113 tšk.), o trečiąją – belgė Jolien D’Hoore (106 tšk.).

Pasaulio taurės varžybų moterų daugiakovės bendrojoje įskaitoje O.Baleišytė tarp 44 dviratininkių yra 20-a.

Ketvirtasis pasaulio taurės varžybų etapas vyks gruodžio 6-8 dienomis Kembridže (Naujoji Zelandija).