Lietuvos čempionate – ryškaus lyderių indėlio sulaukusio „Geležinio Vilko“ pergalė

Lietuvos ledo ritulio čempionate antradienį sužaistas mačas, kuriame tarpusavyje susikovė „Baltų Ainių – HC Klaipėdos“ ir „Geležinio Vilko“ komandos.<br> Hockey.lt nuotr.

2019-12-03 22:08

Susitikime tarp dviejų jauniausių pirmenybių komandų triumfavo ryškaus lyderių indėlio sulauksi „Geležinio Vilko“ komanda – vilniečiai iš Kauno parsivežė pergalę 6:3.

Šiame mače į priekį sostinės komandą vedė lyderių trejetas – tris įvarčius pelnęs ir du rezultatyvius perdavimus pridėjęs Patrikas Misiukas, bei atitinkamai keturis (įvartis ir trys rezultatyvūs perdavimai) bei tris (įvartis ir du rezultatyvūs perdavimai) rezultatyvumo balus surinkę Dominykas Bisturys bei Edvinas Boroška. Paskutinį įvartį „Geležiniui Vilkui“ pelnė Oskaras Oleinikas.

„Baltų Ainių – HC Klaipėdos“ gretose įvarčiais pasižymėjo Simas Bakus, Romanas Šalajevas ir Mantas Marcinkevičius.

Abi ekipos šiame mače ant ledo pasireikšti leido abiem savo vartininkams. Du kėlinius jungtinės ekipos vartus gynė Lukas Jakšys, o svečių komandos vartuose darbavosi Elvinas Karla. Tuo tarpu paskutiniame kėlinyje šios pareigos buvo patikėtos Viliui Ramanauskui ir Kazimierui Juknai.

Pergalė leido „Geležinio Vilko“ ledo ritulininkams su 13 taškų bent jau laikinai sugrįžti į antrąją pirmenybių poziciją. Tiesa, juos pavyti progą dar šią savaitę turės dviem mačais mažiau sužaidusi „Hockey Punks“ komanda. Tuo tarpu „Baltų Ainių – HC Klaipėdos“ ekipa su 2 taškais ir toliau lieka paskutinėje turnyrinės lentelės pozicijoje.