Plaukimo viltis: Ugnė Mažutaitytė pagerino Rūtos Meilutytės rekordą

Penktadienį, antrąją Lietuvos plaukimo čempionato dieną, bus išdalinta 14 medalių komplektų. Rytinės varžybų dalies pabaigoje paaiškėjo stipriausios vyrų ir moterų 4 x 200 m plaukimo laisvuoju stiliumi esafečių komandos.

Plaukimo viltis: Ugnė Mažutaitytė pagerino Rūtos Meilutytės rekordą .

Dec 20, 2019, 5:53 PM, atnaujinta Dec 20, 2019, 5:54 PM

Vyrų estafetėje 4 x 200 m l. stiliumi sidabro medalius iškovoję Klaipėdos „Gintaro“ sporto centro plaukikai – Daniil Pancerevas, Martin Tretjak, Nojus Skirutis ir Danielis Kvederis – užfiksavo naują šalies vaikinų iki 17 m. rekordą.

Nuo šiol jis – 7 min. 42,96 sek. Auksą iškovojo Kauno plaukimo mokyklos pirmoji komanda (7.38,96), o bronza atiteko Panevėžio „Žemynos“ plaukikams (7.48,25).

Analogišką moterų estafetę greičiausiai įveikė Kauno plaukimo mokyklos sportininkės (8.47,75), aplenkusios antroje vietoje likusią Kauno sporto moklyklos „Startas“ komandą (8.48,75) ir trečią vietą užėmusią Panevėžio „Žemyną“ (8.57,75). Vakar moterų 100 m plaukimo nugara rungties šalies čempione tapusi Ugnė Mažutaitytė šįryt perpus trumpesnėje distancijoje pasiekė dar vieną Lietuvos rekordą.

Vyrų estafetėje 4 x 200 m l. stiliumi sidabro medalius iškovoję Klaipėdos „Gintaro“ sporto centro plaukikai – Daniil Pancerevas, Martin Tretjak, Nojus Skirutis ir Danielis Kvederis – užfiksavo naują šalies vaikinų iki 17 m. rekordą. Nuo šiol jis – 7 min. 42,96 sek. Auksą iškovojo Kauno plaukimo mokyklos pirmoji komanda (7.38,96), o bronza atiteko Panevėžio „Žemynos“ plaukikams (7.48,25).