Vartininkė B. Šliupaitė Lietuvos moterų rankinio lygos rungtynėse pelnė net penkis įvarčius

Lietuvos moterų rankinio lygoje (LMRL) šeštadienį Kauno rajono „Cascada–HC Garliava SM“ namuose sužaidė lygiosiomis 27:27 (16:15) su Vilniaus „Egle“ ir išsaugojo antrąją vietą turnyro lentelėje.

Vartininkė Benita Šliupaitė pelnė net penkis įvarčius.<br> handball.lt nuotr.

2020-02-01 15:58, atnaujinta 2021-11-24 14:50

Susitikimą kur kas geriau pradėjo Garliavos rankininkės (6:1), tačiau įpusėjus pirmojo kėlinio laikui jų pranašumas aptirpo (6:8). Nors iki pertraukos Vilniaus klubas taip ir neišsiveržė į priekį, tačiau priartėjo per 1 įvartį (15:16).

Antrajame kėlinyje ilgą laiką garliavietės išlaikė pranašumą, tačiau 43-iąją minutę „Eglė“ pirmąkart pirmavo (23:22).

Į tai sėkmingu žaidimu atsakę šeimininkės, likus žaisti 11 minučių, vėl pabėgo (27:24).

Per paskutiniąsias 10 minučių Garliavos rankininkės nepelnė nė įvarčio, o „Eglė“ sugebėjo tik išlyginti rezultatą (27:27).

Šiame mače „Eglei“ dėl diskvalifikacinės pražangos praėjusiame mače padėti negalėjo Aušra Šponė, kuriai prieš mačą įteiktas naudingiausios reguliaraus sezono antrojo rato žaidėjos apdovanojimas.

Susitikimas pasižymėjo vienu itin retu rankinyje reiškiniu. Antra pagal rezultatyvumą Kauno rajono komandoje buvo vartininkė Benita Šliupaitė, kuri pelnė net 5 įvarčius.

Vilniaus ekipai taikant taktiką keisti vartininkę aikštės žaidėja B.Šliupaitė net 5 kartus pasiuntė kamuolį į tuščius vartus.

Po šių lygiųjų Garliavos rankininkės išsaugojo antrąją vietą lygoje, o jų varžovės iš Vilniaus turi vienu tašku mažiau ir yra trečiojoje pozicijoje.

Rezultatyviausia šeimininkių gretose buvo 9 įvarčius pelniusi Evelina Dževerakaitė.

Vilniaus ekipai po 9 įvarčius surinko Greta Sadauskaitė ir Auksė Sviderskienė.

„Lietuva tiesiogiai“: koks svarbiausias O. Scholzo vizito tikslas?