J. Truchanovičiaus ekipa pralaimėjo dvikovą dėl antrosios vietos Čempionų lygos grupėje

„Montpellier“ komanda, kurioje žaidžia Lietuvos rankininkas Jonas Truchanovičius, prarado galimybę Čempionų lygos B grupėje pakilti į antrąją vietą. Sekmadienį grupės varžybų priešpaskutiniame 13-ajame ture „Montpellier“ išvykoje pripažino minimalų Vespremo „Telekom“ pranašumą 23:24 (14:16). J.Truchanovičius įmetė 1 įvartį.

Jonas Truchanovičius su komanda patyrė pralaimėjimą.<br>LRF nuotr.

Feb 23, 2020, 8:41 PM

Nors „Montpellier“ pralaimėjo minimaliu skirtumu, ši komanda beveik visą mačą buvo besivejančios vaidmenyje. Monpeljė rankininkai į priekį labai trumpam buvo išsiveržę tik pirmojo kėlinio pradžioje ir pirmojo kėlinio pabaigoje. Antrajame kėlinyje Vespremo komanda vos ne visą laiką pirmavo 2-3 įvarčiais.

Priešpaskutinę minutę „Montpellier“ įžaidėjas Diego Simonet sumažino atsilikimą iki vieno įvarčio, tačiau tai buvo viskas, ką sekmadienio vakarą sugebėjo padaryti svečiai.

B grupės autsaiderė Zaporižės „Motor“ komanda, kuriai atstovauja Aidenas Malašinskas, šio turo rungtynes žaidė ketvirtadienį. Ukrainos čempionai namie pralaimėjo Kielcų „Vive“ klubui 26:33. A.Malašinskas įmetė 1 įvartį.

Likus vienam turui iki grupių etapo pabaigos, B grupėje pirmąją vietą užsitikrino „Kiel“ klubas (20 taškų). Jis iškart pateks į atkrintamųjų varžybų ketvirtfinalį. Aštuntfinalyje žais komandos, kurios grupėje užims nuo antrosios iki šeštosios vietos. Tai – „Telekom“ (18), „Vive“ (16), „Montpellier“ (15), „Porto“ (12) ir Čempionų lygos nugalėtojo vardą ginantis Skopjės „Vardar“ (11).

Du grupės autsaideriai Bresto „Miaškov“ (8) ir „Motor“ (4) jau prarado galimybę patekti į atkrintamąsias varžybas.

A grupėje pirmąją vietą ir kelialapį į ketvirtfinalį užsitikrino „Barcelona“ (24). Aštuntfinalyje žais Paryžiaus PSG, Segedo „Pick“ (po 20), „Flensburg-Handewitt“ ir „Aalborg“ (po 13). Dėl paskutinio kelialapio į aštuntfinalį kovoja Celės „Pivovarna Laško“ (6) ir Zagrebo PPD (5). Lentelės apačioje yra „Elverum“ (3).