Ispanijoje – sėkmingas dviratininkės Katažinos Sosnos pasirodymas

Ispanijoje surengtose 10-osiose daugiadienėse kalnų dviračių (MTB) kroso lenktynėse „Andalucia Bike Race“ (UCI HC kategorija)

K.Sosna.<br>Etnamarathonmtb.it nuotr.

Mar 2, 2020, 8:00 PM

Katažina Sosna („Torpado – Südtirol“) iškovojo ketvirtą vietą. Už tai Lietuvos dviratininkei atiteko 120 pasaulio ir olimpinės atrankos reitingų taškų bei 750 eurų premija.

Nugalėjo ir 160 pasaulio ir olimpinės atrankos reitingų taškų bei 1500 eurų premiją pelnė Europos dviračių kroso vicečempionė italė Eva Lechner. K. Sosna nuo jos atsiliko 18 min. 19 sek. Antrą vietą užėmė estė Janka Loiv (+3.49), o trečią – PAR atstovė Mariske Strauss (+6.01).

Šešių etapų lenktynių moterų elito grupėje startavo 24 dviratininkės iš 15 šalių, klasifikuota 17 dviratininkių.

Paskutinį, šeštąjį, etapą sekmadienį laimėjo M. Strauss. Ji 58,7 km trasą, kurios bendras pakilimas – 1239 m, įveikė per 2 val. 40 min. 30 sek. K. Sosna iškovojo antrą vietą. Ji nuo nugalėtojos atsiliko 4 min. 45 sek. Trečia finišavo E. Lechner (+5.05).

K. Sosna pirmajame etape buvo 8-a, antrajame – 2-a, trečiajame – 10-a, ketvirtajame – 8-a, o penktajame – 1-a. Lietuvos dviratininkė šiose lenktynėse iš viso uždirbo 1640 eurų.